Sāpīgi ....

05.05.
Šodien, Olaines pilsētas stadionā, trešās kārtas spēli komanda.lv pirmās līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri, viesojoties pie SK Super Nova komandas.
Spēles sākumā, kā jau ierasts, komandas nedaudz spēlēja piesardzīgāk, itkā izlūkojot viena otru. Mekas neliecināja par briesmām, bet ... rupja kļūda savu vārtu tuvumā, un spēles 15 minūtē nonākam iedzinējos. Spēlei iesilstot, ar vien lielāku pārsvaru ieguva tukumnieki, kuri izmisīgi centās atspēlēties, bet nekā, puslaikā minimālais 0 - 1.
Otro puslaiku mūsējie sāka apņēmīgi, un likās ka tas ir tikai laika jautājums līdz gūsim vārtus, bet .... pilnīgi neattaisnojama un un nesportiska rīcība, un Rinalds Kalnciems spēles 51. minūtē atstāj tukumniekus mazākumā. Lai arī tukumnieki mazākumā kontrolēja spēli, aktīvi uzbruka, un radīja vairākus bīstamus momentus, vārtus gūt neizdevās, un tika piedzīvots minimāls zaudējums 0 - 1.
"Paši visu redzējāt, divu kļūdu dēļ zaudējām šo spēli, lai gan bijām labāki. Tāds irt futbols, spēle aizmirstās - rezultāts paliek. Jāstrādā un jāgatavojas nākamajai spēlei", lakonisks bija Andrejs Lapsa.
Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs 12.maijā, savu skatītāju priekšā, kad Tukuma viesosies Grobiņas SC komanda.