A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 7 cīnās Salaspilī.


29.04.

Lai gan Lieldienas jau sen garām, un pat krāsaino lieldienu olu raibie musturi sāk aizmirsties, Salaspilī, šajā nedēļas nogalē tika aizvadīts BFK Salaspils Lieldienu kauss futbolā, šoreiz vieniem no mazākajiem U - 7 (2011.dz.g.) vecuma grupā.
Šoreiz, lai visiem futbolu spēlēt gribētājiem dotu iespēju, FK Tukums 2000 audzēkņi tika sadalīti divās komandās. Un būsim godīgi, izspēlējās visi, kam tajā dienā prāts uz futbolu bija.
Tā FK Tukums 2000 - 1 ar 7 - 0 sagrāva FK Garkalne, ar 0 - 2 piekāpās Rīgas FS zēniem, ar minimālo 1 - 0 pārspēja jaunos Mārupes futbolistus. Turpinājumā bija pārāki 6 - 0 pār saviem kluba biedriem no otrās komandas, ar 3 - 0 izcīnīja uzvaru pār SK Babīte, un noslēgumā ar 2 - 1 bija pārāki pār JFC Dobele zēniem. 
Fk Tukums 2000 - 2 komandas zēniem, kuriem vēl tik labi tā bumba neklausa ar 1 - 3 piekāpās SK Babīte, cīnījās neizšķirti 1 - 1 ar FS Garkalne, 0 - 5 zaudēja Dobeles kluba zēniem, ar 0 - 7 piekāpās Rīgas FS vienaudžiem un noslēgumā ar tik sāpīgi 0 - 1 tika piedzīvots zaudējums Mārupes puikām.
Lai arī uzvaras mijās ar zaudējumiem, visi saprot ka šis ir tikai pirmās šo mazo futbolistu spēles, tāpēc vietas netiek dalītas un medaļas saņem pilnīgi visi.
Vēlam komandas trenerim Oskaram izturību, un visiem spēlētājiem cītīgi klausīt treneri un izpildīt visus viņa norādījumus.