Panākums Staicelē!

28.04.

Šodien, šīs sezonas otro komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS, šoreiz tālajā izbraukumā Staicelē, pret vietējiem Staiceles Bebriem.
Jau ar pašu spēles sākumu spēles grožos savās rokās ņēma tukumnieki, un likās ka tūlīt, tūlīt viss būs. Bet kā jau nereti gadās, nebija. Lai arī tukumniekiem bija liels pārsvars, bumba vārtos negāja. Puslaikā 0 - 0. Otrajā puslaika vidū tukumnieki laikam saprata, ka jāpieliek lielākas pūles lai salauztu staiceliešu aizsardzību. Un kā pirmais to izdarīja otrajā puslaikā uz maiņu nākušais Ronalds Leja, ar lielisku tālšāvienu atklājot spēles rezultātu. Un nu maisam gals vaļā. Pāris minūtes vēlāk, ar minūtes starpību divus vārtus guva Oleksandr Chunikhovskyi. Pēc vairāku maiņu izdarīšanas, un spēles noslēgumā spēlējot vairākumā, arī pēdējais vārds piederēja tukumniekiem. Pēc Rūdolfa Salmiņa izrāviena pa malu, un viņa teicamās piespēles, spēles gala rezultātu uzstādīja Andris Sarva. 4 - 0 vēl viena pārliecinoša uzvara.
"Ar rezultātu esmu apmierināts, ar spēli, tās kvalitāti, spēlētāju attieksmi un pašatdevi laukumā nē. Ar šādu spēli mēs tālu netiksim, šādai attieksmei laukumā nav izskaidrojuma. Labi ka paņēmām šos trīs punktus. Mums vēl tāls un grūts treniņu ceļš ejams, ar to arī nodarbosimies", visai kritisks pēc spēles bija komandas treneris Andrejs Lapsa.
Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs 5.maijā, kad izbraukumā spēkosies ar SK Super Nova.