A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sudrabs Ventspilī!


22.04.
Sestdien un svētdien Ventspilī, norisinājās Ventspils Nafta Termināla kauss U - 8 (2010.dz.g) izcīņa futbolā. Divpadsmit komandu turnīrā piedalījās arī Artjoma Grudcina trenētie FK Tukums 2000 komandas jaunie spēlētāji. Apakšgrupu cīņās sestdien tukumnieki pirmajā spēlē ar 3 - 2 pārspēja mājniekus FA Ventspils. Turpinājumā ar 3 - 1 uzvarēja JFA Jelgava vienaudžus. Un kā saka trīs lietas labas lietas, dienas noslēgumā ar 3 - 0 uzvarēja BJFK Pārdaugava.
Svētdienas rītā, pēc labas atpūtas tukumnieki ar 5 - 1 nedeva nekādas iespējas vēju pilsētas Liepājas zēniem. Un noslēdzošajā grupu spēlē, sīvā cīņā pirmo zaudējumu turnīrā sagādāja FK Baltai jaunajiem futbolistiem. Izcīnītas visas uzvaras, tātad arī pirmā vieta un spēle lielajā finālā. 
Diemžēl tukumniekiem finālspēle galīgi nevedās, un arī spēki bija jau galā, rezultātā zaudējums 0 - 6 SK Super Nova zēniem. Bet tas jau nemazina panākuma nozīmību, lai arī sudraba medaļas mirdz nedaudz blāvāk kā zelta, tās tomēr ir gana spožas. 
Pr komandas labāko spēlētāju šajā turnīrā tika nominēts Dāvis Gagainis.
Apsveicam komandas treneri Artjomu Grudcinu un visus spēlētājus ar izcīnītajām sudraba medaļām, un vēlam veiksmi turpmākajos startos.