Sezonas sakumā skaista uzvara.

21.04.

Šodien, Tukumā, Pauzera pļavās mākslīgā seguma laukumā, sākās komanda.lv pirmās līgas 2018/2019.gada čempionāts. Mājnieki, FK Tukums 2000 / TSS sezonas pirmajā spēlē uzņēma viesus no Vidzemes - FK Smiltene / BJSS.
Spēles sākumā, abas komandas sāka nedaudz piesardzīgi, taustīdamās, un tas ir saprotams, jo pirmā spēle sezonā. Spēlei iesilstot ar vien lielāku pārsvaru ieguva tukumnieki, un vārti brieda. Tie gan nenobrieda no spēles, bet pēc stūra sitiena, kad pirmais pie bumbas tika Kristers Eduards Švāns, 1 - 0. Vairākas labas vārtu gūšanas iespējas tukumnieki izniekoja, un puslaikā ejot uz tablo saglabājās minimālais 1 - 0.
Otrajā puslaika pašā sākumā, pēc Viestura Ostrovska izrāviena pa labo malu, un sekojošās lieliskās piespēles, uzbrukumu noslēdza Oleksandr Chunikhovskyi. Tas nedaudz viesu apņēmību apslāpēja, bet tukumniekos nedaudz iezagās pašpārliecinātības "velniņš". Tukumnieki it kā kontrolēja spēli, bet viesi atbildēja ar gana bīstamiem prettriecieniem, un brīžam tikai Adriana Misas meistarība glāba mājniekus no vārtu zaudējuma. Puslaika vidū pēc vairākām lieliskām izspēlēm, teicamu piespēli Kristeram Eduardam Švānam izkārtoja Denys Gatsko. Kristers ar galvu sita nekļūdīgi un jau 3 - 0. Par nesavaldību spēles izskaņā viesi palika mazākumā, un punktu spēlei jau pirmajā kompensācijas minūtē pielika Oleksandr Chunikhovskyi, 4 - 0 sezonas pirmajā spēlē.
"Paldies visiem sanākušajiem līdzjutējiem un skatītājiem, cerams ka viņiem patika mūsu spēle. Lai arī komanda kopā trenējas tikai nedēļu, un spēles sapratne vēl nav labākajā līmenī, turpināsim strādāt un uzlabosim to. Man kā bijušajam aizsardzības līnijas spēlētājam vislielākais prieks par to, ka viesiem neizdevās mūs pārspēt. Protams, viss jau nav tik rožaini kā uz tablo, jo vairāki pamatsastāva spēlētāji ir ar lielākam vai mazākām traumām, vairāki jaunie spēlētāji ir savās U izlasēs, tā kā šodien nebija lielas konkurences par vietu sastāvā. Bet tie jaunie kas šodien spēlēja, sevi parādīja godam, paldies viņiem. Cerams, ka cīņa par vietu sastāvā drīz atgriezīsies. Paldies vēlreiz skatītājiem par atbalstu", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc sezonas atklāšanas spēles.
Nākamā spēle tukumniekiem izbraukumā, kad mūsējos uzņems FK Staiceles Bebri.