A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Gaidāmās sezonas vienas no pēdējām pārbaudēm.

 

15.04.

Nedēļas nogalē, Latgales sirdī Daugavpilī, notika vietējā futbola flagmaņa BFC Daugavpils organizētais, un gana kupli apmeklētais "Daugavpils Cup 2018" U - 12 vecuma grupā.
FK Tukums 2000 / TSS uz skaisto Latgales pilsētu devās ar divām komandām, ar U - 12 un U - 11, tā teikt viena no pēdējām pārbaudēm kaujas apstākļos.
Turnīrā piedalījās sešpadsmit komandas, kuras attiecīgi tika sadalītas četrās apakšgrupās.
FK Tukums 2000 / TSS U - 12 komanda pirmajā spēlē pārspēja BFC Daugavpils 2007 komandu 2 - 1, vārtus tukumnieku labā guva Lorencs un Paņkovs. Otrajā spēlē tika slēgts mierizlīgums 1 - 1 ar FK Vitebsk komandas zēniem, precīzs sitiens Paņkovam. Trešajā spēlē atkal 1 - 1, šoreiz pret MOSP Bialystok White  vārtu guvums Lorencam. Apakšgrupā trīs komandām vienāds punktu skaits, un tikai vārtu attiecības dēļ tukumnieki trešie, un cīņa par medaļām izpaliek. Pirmajā izslēgšanas spēlē atkal neizšķirts, šoreiz bezvārtu ar Baltai Klaipeda 2 Pēcspēles sitienos lietuvieši nedaudz veiksmīgāki. Tad ar 0 - 2 zaudējums MOSP Bialystok Blue komandai, un noslēgumā ar 4 - 0 pārspēti tautieši no Vidzemes FC. Izcīnīta vienpadsmitā vieta.
FK Tukums 2000 / TSS 2007 komanda pirmajā spēlē ar 0 - 2 piekāpās JDFS Alberts komandas zēniem. Tad ar 5 - 0 tika sagrauti Rēzeknes FA spēlētāji, četri vārti Kukulim, vieni Jokstam. Pēdējā apakšgrupas spēlē pārspēti MOSP Bialystok Blue, rezultāts 3 - 1, visi vārti Robertam Kukulim.Ar šādu sniegumu tika izcīnīta otrā vieta, kas nozīmēja cīņu par medaļām. Diemžēl tas neizdevās, jo ar 1 - 0 tika zaudēts nākamajiem turnīra uzvarētājiem Baltai Klaipeda 1️. Turpinājumā vēl viena neveiksme 0 - 1 pret FK Vitebsk. Noslēgumā 6 - 1 uzvara pār FA Fair Play un izcīnīta septītā vieta.
Novēlam komandām turpināt veiksmīgo sagatavošanās procesu, un parādīt labāko sniegumu nākamajās cīņās.