A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Kas var būt labāks par zelta medaļu??? - tikai divas.

25.03.

Kad dabā vērojamas pavasara vēsmas, un tātad drīz arī vieni no jaunākajiem futbolistiem dosies uz treniņiem laukā, jāsaliek punkti uz "i" telpu futbolā. Šajā nedēļas nogalē sparīgi to darīja U - 9 (2009.dz.g.) komandu spēlētāji. 
Tā vakar, LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2017/18.gada otrajā un izšķirošajā sabraukumā Elites divīzijā tika aizvadītas izšķirošās spēles. FK Tukums 2000 startēja ar divām komandām, lai pie spēlēšanas tiek ikviens komandas spēlētājs. Otrā komanda, kurā spēlēja ne tik pieredzējuši zēni, šajā spēcīgākajā divīzijā spēja izcīnīt tikai vienu panākumu, izcīnot septīto vietu.
Toties krietni labā klājās pirmajai komandai. Noslēdzošā sabraukuma pirmajā spēlē ar 5 - 0 sagrauta JFA Jelgava -1 komanda, tad neizšķirts 1 - 1 ar FK Spartaks/Jūrmalas SS -1, un pēdējā spēlē, lai arī labākas vārtu attiecības dēļ pietiktu ar neizšķirtu, FK Spartaks/Jūrmalas SS -2 komandas spēlētāji tika pārspēti ar graujošo 8 - 1. FK Tukums 2000 Zemgales čempioni U - 9 vecuma grupā. Vārtu attiecība graujoša 42 - 2!

Uz šīs labās nots, jaunie U - 9 čempioni, šodien devās uz U - 10 Attīstības grupas finālu, (čempioni Elites grupā FK Tukums 2000 U - 10 komanda). Pirmajā spēlē pārspēti Jelgavas BJSS zēni, rezultāts 3 - 0. Otrā spēle 1 - 1 ar FK Iecava. Trešajā, un izšķirošajā spēlē, jaunie tukumnieki spēja pielikt skaistu punktu šim telpu futbola maratonam , ar minimālo 1 - 0 pārspējot Bauskas BJSS komandas zēnus. Attīstības U - 10 grupa triumfē FK Tukums 2000 U - 9 komanda. 
Apsveicam komandas spēlētājus un trenerus ar izcīnītajiem diviem tituliem divu dienu laikā, un vēlam veiksmi vasaras sezonā.