A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Tīģeri savaldot.


18.03.
Šodien, Skonto hallē, notika ikgadējais futbola turnīrs bērniem "Tiger Cup 2018". Šoreiz, U - 8 (2010.dz.g.) FK Tukums 2000 / TSS startēja ar divām komandām, un kā mums zināms, komandu sadalījums bija ļoti līdzīgs, jo jāspēlē visiem, jācīnās visiem, un tikai visi kopā var sasniegt lielus mērķus.
Pirmā komanda savās cīņās ar 1 - 0 pārspēja FC Skonto, ar 2 - 3 nācās piekāpties FC Academ (09-B). Pēcāk vēl viena neveiksme 1 - 3, šoreiz uzvarētāju godā SK Super Nova. Tad ar gana pārliecinošo 5 - 1 uzvarēti FC Auda vienaudži, un visbeidzot mierizlīgums 0 - 0 pret FC Auda (09-B).
Otrai komandai veicās nedaudz sliktāk, bet tas nenozīmē ka zēni necīnījās, spēles bija gana aizraujošas un spraigas.
Tā pirmajā spēlē jaunie tukumnieki ar 4 - 3 pārspēja SC Mārupe zēnus. Tad ar 5 - 2 uzvarēti FS Skonto - 1 vienaudži. Turpinājumā ar 1 - 7 nekādus pretargumentus nespēja likt JDFS Alberts spēlei. Tad mierizlīgums 2 - 2 pret FC Auda (09-B), un 0 - 7 kapitulācija Super Nova spēlētājiem. Spēles gana spraigas un intrigām bagātas, un ceramas arī dos labu atspērienu jauno futbolistu tālākajai izaugsmei. 
Apsveicam komandas spēlētājus, un treneri ar parādīto cīņassparu un izcīnītajām uzvarām, no zaudējumiem mācīsimies un kļūsim vēl stiprāki.