A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Tukuma Sporta skolas kausu izcīna RFS.


18.03.
Šodien, visas dienas garumā, Tukuma pilsētas Pauzeru pļavas bija ļaužu pilnas, un kā nu ne, par Tukuma sporta skolas kausu cīnās U - 13 (2005.dz.g.) komandas. Svarīgs šis turnīrs ir vēl ar to, ka 2005.gadā dzimušo jauniešu komandas ar šo gadu sāk spēlēt 11x11 futbolu, tātad izmanto visu lielo laukumu.
Dalību turnīram bija pieteikušas astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās, un tad atbilstoši ieņemtajām vietām cīņas par vietu.
FK Tukums 2000 / TSS pirmajā spēlē spēlēja neizšķirti 1 - 1 ar FK Dinamo Rīga spēlētājiem. Otrajā spēlē ar 2 - 0 tika uzvarēti SK Super Nova vienaudži. Noslēdzošajā spēlē, kad izšķīrās grupas vietu sadalījums, jaunie tukumnieki atzina FK Liepāja pārākumu, ar minimālo 1 - 2. Ar šādu sniegumu pietika lai izcīnītu otro vietu grupā, tātad spēle pa trešo vietu. Medaļu cīņā jaunie tukumnieki, ne bez pūlēm salauza JDFS Alberts komandas zēnu pretestību, jo tikai pašā spēles izskaņā tika gūti uzvaras vārti, 1 - 0 uzvar FK Tukums 2000 / TSS.
Lielajā finālā spēkojās RFS un FK Liepāja jaunie kājbumbas meistari. Spēles laikā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, un pēcspēles sitienos labāki izrādījās Rīgas jaunie futbolisti.
Apsveicam komandas spēlētājus un trenerus ar veiksmīgi aizvadīto sagatavošanās turnīru pirms pirmās sezonas lielajā futbolā.