A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Per aspera ad astra.


15.03.
Pagājušās nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 / TSS U - 9 (2009.dz.g.) komanda viesojās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, kur piedalījās starptautiskajā bērnu futbola turnīrā BFA Cup 2018. Tā kā šajā vecumā tukumnieku rindas ir gana kupli apmeklētas, tad dalībai turnīrā tika pieteiktas divas komandas, lai nebūtu ar numuriem viena pieteikumā kā FK Tukums 2000, otra Tukuma sporta skola.
FK Tukums 2000 - FK Minsk️ 1 - 6, FK Tukums 2000 - FM Audras️ 1 - 6, FK Tukums 2000 - Vilniaus Vytis️ 2 - 3, FK Tukums 2000 - Geležinis Vilkas️️ 7 - 1.
TSS - Dinamo Minsk 0 - 10 TSS - FM Ateitis 0 - 10️, TSS - TFA Milanas 0 - 9️, TSS - BFA2 4 - 1, FK Tukums 2000 - TSS 10 - 9.
"Nu smagi, rezultātus paši redziet. Nē, vis ir kārtībā, visam ir izskaidrojums. Pirmo reizi aizbraucām un pieteicām divas komandas, praktiski spēlējām bez maiņām, un papildus tam, nonākot galā, tikai uzzinājām ka spēles kārtība mainīta uz 2 x 20 min., tik garas spēles nekad vēl nekad nebijām spēlējuši, un piedevām praktiski bez maiņām. Ja skatāmies objektīvi, vienkārši pietrūka spēka lai ko uzvarētu, jo piemēram pirmos puslaikus nezaudējām, otrajos salaidām. Ļoti labs turnīrs visiem, sev esmu ieraudzījis kur vairāk jāpiestrādā, un arī čaļi, visi izspēlējās līdz "nevaru". Lai arī skatoties uz rezultātiem liekas briesmīgi, ļoti vērtīga pieredze un atziņas gan man, gan cerams arī spēlētājiem", tā komandas treneris Kristaps apkopojot pieredzēto.
Novēlam zēniem izturēt pirmās grūtības, nepadoties un doties uz priekšu.
Per aspera ad astra, - caur ērkšķiem uz zvaigznēm.