A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 uguņo


04.03.
Šajā nedēļas nogalē, protams ka galvaspilsētā Rīgā, notika starptautiskais futbola turnīrs "Riga Cup 2018". Šajā nedēļas nogalē sacensības notika divās vecuma grupās U - 10 (2008.dz.g) un U - 11 (2007 dz.g.). Sākam ar jaunākajiem.
Pirmajā dienā un pirmā spēle iesākta ar uzvaru, Dinamo Riga komandas puiši pārspēti ar 2 - 1. Lielisks turpinājums arī nākamajā spēlē , kaut ar minimālo 1 - 0, bet tomēr uzvara pār SK Super Nova vienaudžiem. Dienas noslēdzošajā spēle, gan jaunie tukumnieki nespēja atrast nekādus pretargumentus pret titulētā kluba Sanktpēterburgas "Zenit" poārstēvjiem, zaudējums 0 - 4. Šodien, noslēdzošajā dienā, ar 1 - 0 pārspēti ziemeļu kaimiņi FC Santos. Pēdējā spēlē, tad par visu banku. Vārtu birums uz abām pusēm, un galarezultātā 5 - 5 pret Dinamo Riga 2 komandu. Šādi lieliski rezultāti FK Tukums 2000 komandu ierindoja godpilnajā otrajā vietā. Papildus tam, individuālu nomināciju turnīra labākais vārtsargs nopelnīja tukumnieks Kārlis Jansons. Apsveicam komandas treneri Ati Kovaļovu un spēlētājus ar lielisko sasniegumu šajā starptautiskajā turnīrā.
U - 11, kā jau pienākas, nedrīkstēja atpalikt no saviem jaunākajiem kluba biedriem. Vakar, pirmā spēle, pārbaude nopietna Sanktpēterburgas "Zenit" 2 komandas zēni. Spēle spraiga, bet vārti tā arī netika gūti - mierizlīgums 0 - 0. Otrā spēle jau labāk, ar 4 - 0 pārspēti JFC Skonto jaunā maiņa. Turpinājumā Sanktpēterburgas "Zenit" pirmā komanda. Spēle ne mazāk spraiga un aizraujoša, bet rezultāts savādāks, daudz patīkamāks tukumniekiem 2 - 0 pārspēti viesi no Krievijas. Tālāk jau atkal ar 7 - 0 sagrauti Rīgas futbola skolas pārstāvji, un noslēgumā, ar 4 - 1 uzvarēti SK Super Nova kluba spēlētāji. Nav neviena zaudējuma, tikai viens neizšķirts, tas nozīmē tikai vienu - FK Tukums 2000 uzvar "Riga Cup 2018". Ar to vēl par maz, tukumnieki arī ar savu sniegumu ir nopelnījuši divas nomināciju balvas: labākais uzbrucējs Robers Kukulis, labākais pussargs Rems Gastons Dzeguze. Apsveicam komandas treneri Sergeju Kovbaļovu un visus viņa lieliskos audzēkņus un ar izcīnīto uzvaru Riga Cup 2018.