Šogad vēl ne.

04.03.
Šodien, Irlavas sporta namā, Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferences pēdējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS. Spēle gana svarīga, jo tikai divas komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kurās tad arī noskaidros kurš izcīnījies čempiona titulu, un arī pārējās godalgotās vietas.
Spēles sākums - auksta duša. Jau spēles pirmajā minūtē rezultāts 0 - 2. Tad komanda likās ka pamodās, un sāka spēlēt. Panākuši izlīdzinājumu, likās ka arī pirmā puslaika izskaņā ielaistie trešie vārti ir tikai negadījums. Diemžēl nē. Otrajā puslaikā tukumniekiem nevaicās, vārtu konstrukcija glāba viesus vismaz trīs reizes, toties lielākā daļa no viesu sitieniem sasniedza mērķi. Sportā kā jau sportā, kāds uzvar un kāds piekāpjas, šoreiz stiprāki izrādījās vēju pilsētas pārstāvji, kas tad arī ieņēma kāroti pirmo vietu Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferencē. Otro vietu izrāva RSU/Miltiņkrogs-Dobele komandas vīri, kuri spēja pēdējā spēlē pārspēt FC Nikers. Trīs komandām vienāds !! punktu skaits, un vietu sadalījumu nosaka pēc savstarpēji iegūtajiem punktiem. FK Tukums 2000 / TSS šo sezonu noslēdz trešajā vietā.
Apsveicam komandas spēlētājus ar parādīto labo sniegumu sezonas garumā, kā arī novēlam sasniegt augstākus mērķus nākamajā sezonā.
Komandas vārdā izsakām visiem telpu futbola līdzjutējiem lielu paldies, par atbalstu visas sezonas garumā.