Uzvara Talsos!

25.02.
Šodien, neierasti agri, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja pirmspēdējo spēli LTFA 1.līgas Rietumu konferences apakšgrupā. Tukumnieki uz kaimiņu pilsētu Talsiem devās ar vienu domu, tikai uzvaru, jo uzvara tuvinās tukumniekus kārotajam izslēgšanas turnīram, kurā iekļūst tikai divas labākās komandas. Pirmais viesu vārtus spēles 13.minūtē atslēdza Artis Ojārs Ostrovskis, un tāds rezultāts saglabājās līdz otrā puslaika vidum, kad atvērās .... No otrā puslaika vidus pa diviem vārtiem tukumnieku labā guva Sandijs Jokssts, Kristaps Gailis un Mārtiņš Šverins. Pa vārtiem vēl Miķelim Reinfeldam un Rinaldam Kalnciemam. Pretinieki sagrauti, rezultāts 9 - 0, un pirmās vietas liktenis noskaidrosies pēdējā spēlē, kas jau 4.martā notiks Irlavas sporta centrā, kad pie mums viesosies TFK Liepāja.