Ne vienam ne otram.

17.02.
Šodien Irlavas sporta namā, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja desmitās kārtas spēli Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferencē. Pretinieks gana nopietns, pagājušās sezonas sudraba medaļu īpašnieks - FC Nikers. Šeit der piebilst, ka Rietumu konferencē, kur spēlē FK Tukums 2000 / TSS, par kāroto vietu fināla divniekā, vēl var iekļūt piecas komandas, pilnīgi reāli paveicams tas ir četrām komandām.
Spēli tukumnieki iesāka apņēmīgi, un jau ceturtajā minūtē spēles rezultātu atklāja Miķelis Reinfelds. Vēl vairāk, septītajā minūtē no metriem desmit, savu iespēju izpildīt soda sitienu izmantoja Kristaps Gailis un jau patīkamais 2 - 0. Viesi vienus vārtus atspēlē, neilgi vēlāk Miķelis Reinfelds savu rēķinu dubulto. Līdz puslaika beigām viesi atkal atspēlē vienus vārtus, puslaikā minimālais 3 - 2.
Otrais puslaiks bija kā pirmā turpinājums, Rinalds Kalnciems iesit, viesi atkal samazina starpību līdz minimumam. Vēl vairāk, 32.minūtē jau 4 - 4, un 37 minūtē viesi pirmo reizi izvirzās vadībā. Tukumnieki tagad var kost pirkstos, jo izniekotās labās iespējas atpakaļ neatgriezt. Labi, ka lielisku saspēli spēles pēdējā minūtē ar precīzu sitienu vārtu tīklā spēja noslēgt Kristaps Vilmanis. 5 - 5 šoreiz draudzīgs neizšķirts, un tas vēl vairāk sapiņķerē turnīra tabulu. Ja rīt Liepāas komandas uzvar, tad trīs komandām būs vienāds punktu skaits, un šodienas pretinieki atpaliks par trīs punktiem.
Nākamo, pirmspēdējo spēli šajā čempionātā, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs 25.februārī, kad viesosies Talsos pie vietējās Talsi/FK Laidze.