A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Labākais jaunais sportists - Atis Ozols.


17.02.
Vakar, Tukuma Raiņa ģimnāzijas telpās notika Tukuma novada "Sporta laureāts 2017". Ar lielu prieku un lepnumu varam paziņot, ka nomināciju "Labākais jaunais sportists" ieguvis FK Tukums 2000 kluba audzēknis Atis Ozols. Lielajā brīdī šo balvu Atis saņēma no ilggadējā Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša rokām. Apsveicam Ati Ozolu un novēlam turpināt savu sportisko izaugsmi un attīstību.
Vēl FK Tukums 2000 ar šo gadu iedibinājis individuālo kluba balvu "Aināra Vahteļa piemiņas balva par ieguldījumu sporta attīstībā". Šeit varu paskaidrot, ka šī balva tiks pasniegta cilvēkiem, kuri ar saviem darbiem veicinās, attīstīs un uzturēs sporta infrastruktūru mūsu novadā. Nevienam jau laikam nav noslēpums, ka Aināra ieguldījums Tukuma futbola infrastruktūras attīstībā ir nenovērtējams, lai arī veids un paņēmieni, kā tas tika darīts, lika nosirmot ne vienai vien matu šķipsnai uz amatpersonu galvām, toties rezultāts ir lielisks - futbola infrastruktūra ir sakārtota, un tā nes savus augļus. 
Pēc FK Tukums 2000 prezidenta Vernera Akimova kaismīgas uzrunas, pirmā "Aināra Vahteļa piemiņas balva par ieguldījumu sporta attīstībā" tika pasniegta Andim Švānam. Jo diez vai Irlavas sporta halle būtu uzcelta un uzturēta tik labā stāvoklī, bez Anda entuziastiski fanātiskā darba. Paldies Andi.