A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Bez kļūdām!!


12.02.

Vakar notika LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2017/18.gada otrais un noslēdzošais sabraukums U - 8 (2010. dz.g.) A grupā.
Kā jau ierasts, šajos forumos aktīvi piedalās arī FK Tukums 2000 jaunā futbolistu paaudze. 
FK Tukums 2000 šajās sacensībās piedalās ar divām komandām, vienā zēni kuri jau nedaudz "apbružājušies" futbolā un kuriem šobrīd tas padodas nedaudz labāk, otrajā jaunpienācēji un tie, kuri pēc neilga laiciņa mēģinās iekļūt pirmajā komandā.
FK Tukums 2000 - 1 komandas savus kluba biedrus uzvarēja ar 5 - 0, ar tādu pašu 5 - 0 tika pārspēti JFA Jelgava komandas spēlētāji. Divas reizes uzvaras ar 2 - 1 pret FK Iecava un FK Spartaks / Jūrmala, kā arī 1 - 0 pret FK Iecava 2.
FK Tukums 2000 - 2 komandai veiksmes bija mazāk, zaudēts komandas biedriem, zaudējums 1 - 3 pret JFA jelgava, 0 - 4 pret FK Spartaks / Jūrmala, 0 - 5 pret FK Iecava - 1. Kā arī mierizlīgums 1 - 1 pret FK Iecava - 2.
Kā jau var noprast, tie kas zaudējuma rūgtumu nepazīst, ļoti labi pazīst saldo uzvaras garšu. FK Tukums 2000 - 1 komanda divos sabraukumos izcīnot uzvaras visās desmit spēlēs, iesitot 28 vārtus un zaudējot tikai trīs, ir pelnīti uzvarējuši šajā turnīrā. Otrās komandas zēniem pirmās lielās ugunskristības aiz muguras, protams asaras un pārdzīvojumi par neveiksmēm, bet saprasts ir viens, pretinieks nav ar četrām kājām un divām galvām. Cītīgi klausot treneru norādījumiem, un čakli strādājot treniņos, viss ir iespējams, un tas atkarīgs ir tikai un vienīgi pašam no sevis. 
Apsveicam komandas trenerus un spēlētājus ar veiksmīgo startu Zemgales čempionātā.