Pārliecinoša uzvara.

26.04.

Šodien savu kārtējo spēli 1.līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 komanda, pretiniekos FK Pļaviņas DM vienība. Kamēr Tukuma pilsētas stadionā Kuldīgas ielā norit rekonstrukcijas darbi, spēle tika aizvadīta mākslīgā seguma stadionā Pauzera pļavās. Lieliskos, futbolam piemērotos laika apstākļos, daudzus sanākušos līdzjutējus iepriecināja mūsu 1.līgas komandas spēlētāji. Jau no paša spēles sākuma mūsējie pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu, izveidojot daudzas labas vārtu gūšanas iespējas. Kā pirmais vienu no šādām iespējām realizēja Rinalds Kalnciems, kura piemēram sekoja Andris Sarva, kurš lieliskā soloreidā pa kreizo flangu savu izrāvienu noslēdza ar raidījumu vārtu tuvajā stūrī. Kā nākamais ar precīzu sitienu atzīmējās Dmitrijs Kuzmins, pēc kura piespēles nākamos vārtus guva Rihards Purmalis. Protams, ielaistie vārti nedaudz sabojāja lielisko rezultātu, bet šaubas par šīs cīņas uzvarētāju neradās nevienā mirklī. Otrajā puslaikā tukumnieku pārsvars bija vēl nospiedošāks, tika radīti daudz labu vārtu gūšanas momentu, bet bumba spītīgi negāja vārtos, un brīžam lielisku spēli demonstrēja pretinieku vārtsargs. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Rinalds Kalnciems. Pēc spēles, jautājot komandas trenerim Kristapam Dišleram, vai viņš vēlētos kādu spēlētāju izcelt īpaši, atbilde pārsteidza: vāji, ļoti vāja radīto daudzo iespēju realizācija, lai arī liekas, ka rezultāts 5 - 1 ir gana pārliecinošs, tas neatbilda parādītai spēlei, strādāsim pie momentu realizācijas.

Apsveicam komandu ar pirmo uzvaru šosezon, un ceram, ka FK Tukums 2000 komanda turpinās priecēt līdzjutējus, kuri uz spēli bija ieradušies diezgan kuplā skaitā.