Bez variantiem.

03.02.
Šovakar, Irlavas sporta namā, notika Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferences spēle, kur mājnieki FK Tukums 2000 / TSS uzņēma RSU/Miltiņkrogs-Dobele komandas vīrus. Atgādināsim, ka pirmajā šo komandu tikšanās reizē Dobelē, tukumnieki nespēja atrast nekādus pretargumentus, un piedzīvoja sagrāvi ar 3 - 8.
Šīsdienas spēle bija pavisam pretēja, tukumnieki izdarījuši pareizos secinājumus, un arī attieksme šoreiz pareizā. Pirmajā puslaikā spēles rezultātu atklāja Edgars Jēgers, pēc pāris minūtēm arī Rinalds Kalnciems guva savus vārtus, un puslaika izskaņā skaistus vārtus guva Miķelis Reinfelds. Dodoties puslaikā 3 - 0.
Otro puslaiku viesi uzsāka apņēmīgi, un bija sajūta ka viņiem liekas ka var, var aizķerties šajā spēlē. Laiks rit, spēle līdzīga, līdz Mārtiņš Šverins panāk jau nepieklājīgi 4 - 0. Un tad viesi vienus vārtus atgūst, viņiem parādās cerību stariņš, un viesi aktivizējas, cenšoties vēl glābt šo spēli. Laukumā notiek īsts "kapiņš", viesus atvēsina Sandijs Joksts, kurš trīs minūtes līdz spēles beigām gūst jau komandas piektos vārtus. Ja cerības zaudētas, futbols beidzas, un viesi meklē vainīgos pie tiesnešiem un ir neapmierināti ar visu. Kad laikrādis rāda, līdz spēles beigām 45 sekundes, viesi saņem piekto sodu. Jāizpilda soda sitiens, un to dodas izpildīt ..... FK Tukums 2000 / TSS, visu spēli lieliski aizvadījušais vārtsargs - Arvis Švēders. Arvja sitiens ir netverams, zem vārtu pārlikņa, pašā vārtu devītniekā, aizskarot vārtu stabu. Visi jau domāja, ka šie skaistie vārti ir beidzamie, bet tā kā futbols no viesu puses ir beidzies, naglu dobelnieku vārtos iedzen Matīss Šteimanis. 7 - 1, septiņi dažādi spēlētāji izcēlās šajā spēlē, lieliska atbilde par pirmo zaudējumu.
Apsveicam komandas spēlētājus ar lielisko spēli, un vēlam neapstāties pie sasniegtā, jo čempionāta kopvērtējumā par kārotajām pirmajām divām vietām vēl cīnās četras komandas noteikti.
Nākamā spēle tukumniekiem 17.februārī Irlavas sporta namā, kad pie mūsējiem viesosies tiešie konkurenti FC Nikers.