Trīs lietas labas lietas!

28.01.
Vakar, kārtējo Latvijas Telpu futbola 1.līgs 17/18 Rietumu konferences spēli aizvadīja FK Tukums 2000 komandas vīri. Un trešo nedēļas nogali pēc kārtas viesojās Liepājas pusē, šoreiz Nīcā,pie vietējās FK Nīca/OtankiMill.eu komandas.
Spēles sākums līdzīgs, mūsējie nespēj iešūpoties pēc garā ceļa,un pirmais puslaiks noslēdzās ar mierizlīgumu 2 -2, tukumnieku labā divi precīzi sitieni Edgaram Jēkabsonam.
Otrajā puslaikā mājniekiem pretī stājās pavisam citāds pretinieks, čaļi jau tie paši,tikai attieksme pareizā. Bezierunu pārākums otrajā puslaikā ar rezultātu 5- 0 tukumnieku labā, visas spēles gala rezultāts 7 - 2 FK Tukums 2000 nepārprotamā uzvarā. Tukumnieku labā pa vārtiem gūt izdevās Gvido Trampedaham, Kristapam Gailim, Sandrim Cīrulim, Sandijam un Edijam Jokstiem.
Apsveicam komandas spēlētājus ar uzvaru tālajā izbraukuma spēlē.
Nākamā spēle tukumniekiem jau 4.februārī, kad Irlavas sporta namā viesosies RSU/Miltiņkrogs-Dobele.