A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sākas arī pašas svarīgākās cīņas, telpu futbols 2011.gadā dzimušajiem!!


15.01

Pagājušas nedēļas nogalē, arī paši mazākie U - 7 (2011.dz.g.) uzsāka 2017/18.gada LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta spēles. Fk Tukums 2000 komanda šajās spēlēs tiek sadalīta divās daļās, lai visi jaunie futbolisti tiktu pie spēļu prakses un krātu tik vērtīgo pieredzi. 
FK Tukums 2000 - 2 komanda uz saviem pirmajiem īstajiem mačiem ieradās nedaudz nedroši, un kā nu ne, mērojuši tālo ceļu līdz Iecavai, un pirmā spēle ar mājniekiem FK Iecava - 2 spēlētājiem. Lai arī pretinieks nebija neuzvarams (to atstāsim uz nākamo tikšanos) piedzīvota neveiksme 0 - 2. Otrā spēle jau drošāka, puiši iesiluši, un padošanās netiek izskatīta vairs nevienā epizodē. Mierizlīgums 1 - 1 ar FK Ozolnieki. Trešajā un noslēdzošajā spēlē, FK Tukums 2000 jau ir neapturami, FK Spartaks/Jūrmalas SS 2 tiek sagrauti, rezultāts 6 - 0, tikai tagad zēni ir sajutuši īsto cīņas sparu, ar pašatdevi uz pareizo attieksmi visi mērķi ir sasniedzami.
Apsveicam komandas spēlētājus un treneri Oskaru ar parādīto sniegumu, un novēlam zēniem ar "īsto" pieeju sākt no pirmās minūtes.