A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara mājas spēlē!

07.01.
Šodien, Irlavas sporta namā, savu kārtējo spēli LTFA 1.līgas 17/18 Rietumu konferencē aizvadīja FK Tukums 2000 komandas vīri. Pretiniekos kaimiņi no Talsu puses, Talsi/ FK Laidze komanda. Lai arī komandas atrodas turnīra tabulas diametrāli pretējās pozīcijās, spēle par to neliecināja.
Salīdzinoši ātri, 5 minūtē, Sandijs Joksts atklāja spēles rezultātu. Mūsējie itkā kontrolēja spēli, un likās ka viss notiks pats no sevis. Ar šādu spēles scenāriju nebija mierā viesi, puslaika noskaņā rezultāts tika izlīdzināts, un vēl vairāk, izskaņā arī pārņemta spēles vadība 1 - 2 puslaikam noslēdzoties.
Pēc pārtraukuma laukumā atgriezās pavisam cita FK Tukums 2000 komanda, kura pēkšņi sāka spēlēt. Pašā puslaika sākumā ar tālšāvienu savu komandu uz priekšu aicināja Edijs Joksts, 32 minūtē savus vārtus guva Rinalds Kalnciems. Tad ar lielisku, ļoti precīzu sitienu izcēlās Matīss Šteimanis, un jau iegūts divu vārtu pārsvars, un atkal ... ātri zaudēti vārti. Spēles beigu rezultātu uzstādīja Sandijs Joksts, gūstot savus otros vārtus šajā spēlē. Lai arī izcīnīta uzvara, sajūta tāda nedaudz šķērma. Nedrīkst doties laukumā ar šādu attieksmi un pašatdevi, vai varbūt "iespringām" tieši tik daudz lai uzvarētu?? Sajūtas neviennozīmīgas.
Lai nu kā, apsveicam komandu ar izcīnīto uzvaru un vēlam veiksmes nākamajā spēlē, kas notiks jau nākamajā svētdienā, kad tukumnieki viesosies Liepājā, pie vietējā TFK Liepāja.