A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Svītra ir novilkta - sākam jauno!

07.01.
Sestdienas vakarā, kad vakara krēsla jau nolaidusies pār Tukumu, daudz ļaužu plūda Tukuma pilsētas Kultūras nama virzienā. Un kā nu ne, jo lielākā Tukuma sporta kluba gada noslēguma pasākums notiek tieši šeit. Kad zāle pilna lielāku un mazāku futbolistu, viņu vecāku un atbalstītāju, ievadvārdus un laba vēlējumus Jaunajā gadā visiem klātesošajiem teica FK Tukums 2000 prezidents Verners Akimovs. Lai arī aizvadītais gads nav bijis no vieglākajiem mūsu klubam, toties sportiskā ziņā tas ir pats veiksmīgākais kluba vēsturē. Prezidents arī novēlēja neapstāties pie sasniegtā, bet uzstādīt ar vien jaunus un jaunus mērķus uz kuriem tiekties.
Kluba komandas pa vienai tika sauktas uz skatuves, kur saņēma "vecīša" sarūpētās paciņas, piedalījās zināšanu konkuros par futbolu, kā arī vēlējumus un nelielu atskaiti sniedza komandu treneri. Vienas no lielākajām ovācijām saņēma FK Tukums 2000 komandas meitenes, kuras viņu mīļās treneres Lauras pavadībā tika pie lieliskām dāvanām, un ticam, ka šīs dāvanas viņām palīdzēs sasniegt ar vien jaunus un jaunus sportiskos mērķus. 
Nelielajās pauzītēs, ar savu lielisko ģitāras spēli, visus klātesošos pārsteidza un priecēja FK Tukums 2000 1.līgas komandas spēlētājs Atis Ozols, liels paldies Atim par skaistajiem priekšnesumiem.
Ja atskatīties uz FK Tukums 2000 kluba rezultātiem pagājušajā 2017.gada sezonā, tad jāsecina, ka gads bijies tiešām gana ražīgs.
Komanda.lv pirmās līgas čempionātā FK Tukums 2000 izcīnīja 5.vietu, kas ir labākais sasniegums kluba vēsturē.
U - 16 (2001/2002. dz.g) komanda pārliecinoši izcīnīja Attīstības grupā čempionu titulu. Nezaudējot nevienu spēli, vārtu attiecība 120 - 10.
U - 15 (2002.dz.g.) komanda izcīnīja 4.vietu Elites grupā.
U - 14 ( 2003.dz.g) komanda izcīnīja 7.vietu Elites grupā.
U - 13 (2004.dz.g) komanda izcīnīja 9.vietu Elites grupā.
U - 12 (2005.dz.g) komanda izcīnīja 3.vietu LFF Kausa izcīņā futbolā 8:8.
U - 11 (2006.dz.g) komanda izcīnīja 1.vietu LFF Kausa izcīņā futbolā 8:8.
U - 10 (2007.dz.g) komanda izcīnīja 1.vietu LFF Kausa izcīņā futbolā 8:8 ar fantastisku vārtu attiecību 41 - 0.
Pirmo reizi kluba vēsturē, FK Tukums 2000 izcīnīja pārliecinošu uzvaru "Zēnu futbola festivālā", kur katra kluba trīs vecuma zēni sacenšas savā starpā. Kopējā vārtu attiecība 67 - 10.
Jaunāka gadagājuma komandas, kurām netiek rīkots oficiālas Valsts mēroga sacensība ir guvušas daudz skaistas uzvaras dažādos turnīros gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām.
Vislielāko paldies, un vislabākos novēlējumus vēlamies teikt visiem, visiem bērnu vecākiem, kuri uzticējuši savu visdārgāko, savus bērnus mūsu klubam, lai kopīgu viņus audzinātu par krietniem, fiziski sagatavotiem un attīstītiem cilvēkiem. Mēs kopā to varam.
Ar vairogu, vai uz tā.