Ziemassvētku brīnumi nenotika, jeb ko tu stipram padarīsi.

13.12.

Šovakar, LTFA Latvija kausa 2017 3.posma spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri, pretiniekos pēdējās piecgades neapšaubāms Latvijas telpu futbola favorīts FK Nikars. Pašā spēles sākumā, tukumnieki uzsāka nedaudz bailīgi un no malas likās "kas nu būs??". Un bija ar, viesi ātri nokārtoja pāris vārtu pārsvaru, un tikai tadtukumnieki sāka apjaust, ka jāsāk taču spēlēt "futeni". Spēles 13 minūtē skaistu saspēli pāri visam laukumam veica Krists Krūmiņš ar Rinaldu Kalnciemu, pēdējais no viņiem lika ovācijās uzsprāgt Irlavas sporta nama tribīnēm. Vārtīīīī!! Tas saniknoja daudzkārtējos Latvijas čempionus, kuri kāpināja apgriezienus un vērpa savas kombinācijas. Jāatzīmē, ka lieliski mājnieku vārtos darbojās Arvis Švēders. Puslaikā ejot jau 1 - 6.
Sakopojuši domas, un laikam arī pirmo satraukumu pārvarējuši, tukumnieki otrajā puslaikā demonstrēja gana saturīgu sniegumu. Viesu vienība savus līderus bija sūtījusi atpūsties, un visu otro puslaiku viesu komanda spēlēja bez pāris vadošajiem vietējiem spēlētājiem. Ticiet vai nē, laukumā nebija vienas komandas totāla dominance, pret tuvākajiem viesu rezervistiem tukumnieki izskatījās cienīgi. Izveidoja bīstamus uzbrukumus, un tuvojoties spēles izskaņai sava meistarība bija jādemonstrē arī viesu vārtsargam. Lai arī spēles izskaņā vēl vieni vārti tika zaudēti, un zinot ar kādiem rezultātiem FK Nikars grauj savus konkurentus virslīgā, 1 - 7 pirmajā spēlē pret virslīgas komandu, un uzreiz šādu, teikšu godīgi, cienīgs sniegums. Protams, žēl, ka telpu futbola dievi izlozē uzreiz tukumniekus saveda kopā ar neapšaubāmiem šī turnīra favorītiem, jo būtu gana interesanti redzēt tukumnieku varējumu pret virslīgas vidusdaļas komandām.
Nākamo spēli FK Tukums 2000 Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferencē aizvadīs tikai nākamajā gadā, kad 7.janvārī uzņems Talsi/FK Laidze komandu.