Ar raudāšanu un krišanu gar zemi nepietiek.

10.12.

Šodien, ar izbraukuma spēli Kuldīgā, Latvijas telpu futbola 1.līgas čempionātu turpināja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri.
Spēlē pret vietējo FC Nikers tukumniekus vadībā izvirzīja Sandijs Joksts. Un tad sākās... Laikam tukumnieki bija domājuši spēlēt kārtīgu telpu "futeni", ko acīmredzot nebija gatavi darīt mājinieki. Gāžoties, krītot un apelējot pie soģiem, redz kā mums pāri dara, labais futbols pazuda. Šādā spēlē kuldīdznieki laikam jūtas kā zivs ūdenī, un to arī spēja panākt uz rezultātu tablo, ja gluži ne pirmajā puslaikā, kas noslēdzās ar 2 - 2, tad turpinājumā gan. Visu otro puslaiku laukumā valdīja nebūt ne sportiskākā gaisotne, vieni jūtas tā itkā viņiem visu laiku kāds dara pāri, otri nesaprot kas notiek. Mājinieki nonāca vadībā ar 4 - 2, un likās, ka viņu taktika nostrādās. Diemžēl nē, spēles 35 un 37 minūtē divus vārtus guva Edijs Joksts, Viesi atkal vadībā 38.minūtē, ar soda sitienu (sestais brīdinājums, nopelnīts ar skaistu kritienu). Edijs Joksts tajā pašā minūtē izlīdzina, un vēl vairāk, 39 minūtē apklusina Kuldīgas sporta arēnu 6-5. Nebūt ne vieglā spēlē, kur grūti bija saprast kur taisnība kur aktiermāksla, izcīnīta svarīga uzvaram, un pats galvenais trīs punkti turnīra tabulā.
Apsveicam komandas spēlētājus ar parādīto raksturu, vēlam krāt pieredzi un saglabāt vēsu prātu.
Nākamā spēle FK Tukums 2000 TSS telpu futbola komanda jau nākamajā trešdienā, Latvijas kausa spēle pret FK Nikars.