FK Tukums 2000 soļo tālāk.

28.11.

Šodien, Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā iesaistījās pirmās līgas komandas, tātad arī tukumnieki. Rīgā, NBS sporta zālē, tukumnieki tikās ar vietējo FK Kadaga ASK. Pirmo puslaiku noslēguši savā labā ar 3 - 1, FK Tukums 2000 telpu futbolisti neapstājās. Otrajā puslaikā tika gūti vēl četri vārti, un droši izcīnīta uzvara. Spēles beigu rezultāts 7 - 3.
Nākamajā kārtā FK Tukums 2000 sagaida nopietnāks pretinieks, pēdējās desmitgades Latvijas telpu futbola flagmanis FK Nikars.
Kā liecina spēles protokols, pirmajā minūtē FK Tukums 2000 labā vārtus guva Artūrs Valters, otrajā minūtē Edgars Jēkabsons, un jau devītajā minūtē trešo reizi lika kapitulēt viesu vārtu vīram Rihards Zeilis. Vēl pa vienam precīzam raidījumam Mārtiņam Šverinam un Artūram Vītoliņam. Divas reizes pretiniekus sarūgtināja Artis Ojārs Ostrovskis.