A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Informācija par futbola turnīru "Fragaria Cup" Prešovā, Slovākijā!

Komandu treneris ir izvirzījis sekojošus FK Tukums 2000 spēlētājus dalībai futbola turnīrā "Fragaria Cup" Prešovā, Slovākijā!

U9 (2005.g.)

Leonards Čevers, Martins Štāls, Iļja Atligins, Kristaps Ūzis, Kaspars Besikirskis, Dāvis Bormanis, Eduards Anševics, Renards Ūdris, Rihards Stempers, Rodrigo Indriksons, Krišs Liepiņš un Ernests Gūtmanis.

U10 (2004.g.)

Rihards Kalnciems, Kristaps Puzānovs, Kristaps Krieviņš, Edvards Ošis, Kaspars Kronbergs, Artūrs Mūrnieks, Mārtiņš Ozols, Markuss Ķīsis, Jēkabs Prančs, Toms Kurtišs un Valters Miķelsons.

U12 (2002.g.)

Ralfs Kangars, Jānis Gulbis, Rūdolfs Salmiņš, Artis Lipskis, Viktors Cvetkovs, Mārtiņš Labrencis, Rihards Gutbergs, Rūdolfs Reingolcs, Daniels Mīļais, Kristers Kūla, Kristers Penkevics, Reinis Feldmanis, Kaspars Anmanis, Ronalds Leja, Ansis Valdmanis, Ritvars Pūrs, Rojs Suveizda, Kristians Riekstiņš.

Minēto spēlētāju vecākiem, OBLIGĀTI sazināties ar brauciena koordinatoru Kasparu Valdmani (t.29241313), kurš sniegs atbildes uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. Ja zināms, ka kāds no spēlētājiem nepiedalīsies turnīrā, lūgums obligāti par to ziņot Kasparam pēc iespējas ātrāk. Arī vecākiem ir iespēja doties kopā ar bērniem autobusā, taču vietu skaits ir ierobežots. Treneris Kasparam ir nodevis arī jau pieteikušos vecāku sarakstu. Komandas treneris aizņemtības dēļ braucēju sarakstu NESASTĀDA.

Līdz 01.05.2014. lūgums samaksāt avansa maksājumu par braucienu uz turnīru Slovākijā 100 EUR apmērā. Avansa maksājumu iespējams maksāt elektroniski, kluba kontā (sadaļa kontakti) norādot bērna vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu vai vecuma grupu, piemēram U9, maksājuma mērķis-ziedojums turnīram. Pēc maksājuma veikšanas elektroniski obligāti sazināties ar Kasparu! Ir iespājams naudu nodot Kasparam, iepriekš sazinoties.

Visiem vecākiem lūgums pārliecināties par bērnu pesonu apliecinošo dokumentu derīguma termiņu (pase vai ID karte), jo, kā informē turnīra organizatori, spēlētāji tiek pielaisti katrai spēlei uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Ja bērnam vēl nav pase vai ID karte, lūgums to izdarīt tuvākajā laikā.