A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Divas divās.

19.11.

Šovakar, Irlavas sporta namā, savu otro pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Un kā noprotams, izcīnīja uzvaru. Pārspēta komanda ar nosaukumu FK Nīca / Otankimill.eu.

Spēles pirmajā puslaikā, iespējams tāpēc, ka komandas tiekas pirmo reizi, varbūt nedaudz piesardzīgi, varbūt izlūkojot, komandas lielāku uzmanību pievērsa savu vārtu drošībai. Tas protams nenozīmē, ka neveidojās vārtu gūšanas momenti, tie bija, bet lieliski vārtos darbojās komandu vārtsargi. Lai arī ar iespējams nelielu, bet tomēr likās ka tukumnieku pārsvaru, pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Otrajā puslaikā tukumnieki savu tempu kāpināja, un kā jau nereti šādās nervu spēlēs gadās, līdzīga cīņa bija līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Spēles 27 minūtē rezultātu atklāja Artis Ojārs Ostrovskis. "Pandoras" lāde bija atslēgta, 29 un 30 minūtē divas reizes viesus sarūgtināja Toms Aizgrāvis. Tāpat ar minūtes intervālu 33 un 34 minūtē precīzs bija Krists Krūmiņš. Izcīnīta pārliecinoša uzvara, kā arī otrā uzvara otrajā spēlē telpu futbola čempionāta pirmajā līgā.

Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīs 25.novembrī, kad savā pirmajā izbraukuma spēlē viesosies Dobelē, kur tiksies ar vietējo RSU/Miltiņkrogs-Dobele komandu.