Nu ļoti solīda debija !!!

11.11

Šodien, Latvijas Telpu futbola 1.līgas Rietumu konferences pirmo cīņu, un reizē arī debiju, telpu futbolā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri. Pretiniekos UPTK komanda no Liepājas puses.

Ar pirmajiem spēles mirkļiem bija skaidrs, ka pretinieku spēku samēri laukumā ir līdzīgi, un visu izšķirs mazas nianses un fiziskā sagatavotība. Pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu viesu pārsvaru, un tukumnieki tikai brīžam devās asākos pretuzbrukumos. Puslaika izskaņā, precīzāk 15. minūtē, pēc lieliska centrējuma no kreisās malas, vārtu rēķinu pirmajā oficiālajā spēlē atklāja Edijs Joksts. Tiesa līksmībai liela pamata nebija, jo jau nākamajā minūtē viesi atspēlējās. Puslaikā ejot 1 - 1.

Otro puslaiku mājinieki sāka apņēmīgi, bet .... nonāca iedzinējos, jo neveiksmīgi bumba no mūsu spēlētāja atrada ceļu vārtos. Nonākuši iedzinējos tukumnieki kāpināja spēles tempu, līdz ar to laukumā parādījās asumi un īsta cīņa par katru laukuma centimetru. Viesi vadībā noturējās līdz spēles 27. minūtei, kad savu piemēru pārējiem komandas biedriem nodemonstrēja komandas kapteinis Sandijs Joksts. Tikai minūte, un tribīnēm uzgavilēt lika Toms Aizgrāvis: 3-2. Likās, ka šādi arī spēle noslēgsies, jo viesi tukumniekus vārtus praktiski neapdraudēja, bet tukumnieki nekādi nespēja realizēt daudzos izveidotos momentus. Nē, šim scenārijam nepiekrita Krists Krūmiņš, kurš pāris minūtes līdz beigām palielināja pārsvaru. Viesi metās atspēlēties, par to viņus spēles pēdējā minūtē sodīja Rinalds Kalnciems. 5 - 2 veiksmīga FK Tukums 2000 / TSS komandas debija telpu futbola čempionāta pirmajā līgā.

Apsveicam komandas spēlētājus ar veiksmīgu debiju Latvijas telpu futbola pirmās līgas čempionātā.

Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīs 19.novembrī, Irlavā, kad pie mums viesosies FK Nīca komandas spēlētāji.