Sezonas izskaņā uzvara, un labākais rezultāts kopvērtējumā.

28.10.

Šodien, šīs sezonas pēdējo spēļu kārta tika aizvadīta komanda.lv pirmās līgas čempionātā. Piektajā vietā esošie Tukuma futbolisti uzņēma septītajā vietā esošo Rēzeknes komandu, kura uzvaras gadījumā pakāptos uz piekto vietu, pie neizšķirta būtu sestā, zaudējot septītā vieta.

Jau pašā spēles sākumā, pēc Ata Ozola lieliska reida pa labo malu un centrējuma, vismeistarīgākais vārtu tuvumā bija Raivis Vītolnieks : 1 - 0 . Viesi no standarta rezultātu izlīdzināja, un puslaikā ejot 1 - 1, kas apmierināja tukumniekus lai saglabātu piekto vietu. Spēles emocijas otrajā puslaikā sita augstu vilni, jo abas komandas gribēja uzvarēt, un kā jau nereti gadās, spēles intensitātei, kas brīžam pārauga agresijā, līdzi neturēja spēles soģi. Daudzi nesaprotami lēmumi, kas vēl vairāk uzkurināja komandu spēlētājus. Bet ne par tiesāšanu stāsts, viņiem savi uzraugi, mēs par futbolu. Pēc vēl vienas lieliskas darbības laukuma labajā malā un skaista centrējuma, savus otros vārtus guva Raivis Vītolnieks. 2 - 1, skaista un vajadzīga uzvara, un vēl, piektā vieta kas ir līdz šim labākais FK Tukums 2000 / TSS sasniegums pirmās līgas čempionātā.

Apsveicam komandas spēlētājus un trenerus ar labi aizvadīto sezonu, ar izcīnīto piekto vietu, un vēlam vēl labākus panākumus nākamajā gadā.