A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Zaudējums izbraukumā!

22.10.

Vakar sezonas pirmspēdējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, šoreiz mērojot tālo ceļu uz Daugavpili. Pirmajā sezonas spēlē kad latgalieši viesojās Tukumā, pārāki izrādījās mājinieki ar rezultātu 4 - 1, šoreiz arī pārāki mājinieki, rezultāts 8 - 0.

"Spēle, kas mums neko neizšķīra, bet daugavpilieši vēl saglabāja izredzes uz otro vietu un iekļūšanu pārspēlēs. Protams rezultāts katastrofāls, bet tie kas redzēja spēli piekritīs, ka spēle bija pavisam kas cits. Turpinājām iespēlēt jaunos futbolistus, turpinām strādāt nākamajam gadam, jo šajā sezonā pa lielam nav būtiskas nozīmes, komanda ir ceturtajā vai sestajā vietā. Iepriecināja vairākas epizodes jauno futbolistu sniegumā, un protams arī iezīmējās izteiktākās kļūdas, redzam kam starpsezonā jāpievērš lielāka vērība. Ar spēli kopumā esmu apmierināts, ar rezultātu gan nē", tā komandas treneris A.Lapsa.

Savu šīs sezonas noslēdzošo spēli FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīs jau nākamajā sestdienā - 28.oktobrī, kad Tukuma viesosies Rēzeknes FA/BJSS komanda.