A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Divās spēlēs trīs.

23.09.

Šodien, komanda.lv pirmās līgas čempionātā kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Šoreiz izbraukumā pie RTU FC/SKONTO ACADEMY. Līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs, ar spēles rezultātu diemžēl iepriecināt mūsējie nespēja, piedzīvots nepatīkams zaudējums 1 - 3.

"Tā gadās, futbols ir interesanta spēle. Itkā pilnībā kontrolējam spēli, paši neiesitam, pretī saņemam pilnīgi neloģiskus vārtus. Dodamies atspēlēties, saņemam otrus, lūk kaut kā tā. Bet tas jau nekas, gribētu uzslavēt kluba gados jaunākos spēlētājus. Iepriekšējā spēlē debiju piedzīvoja Viesturs Ostrovskis, 2001.gada spēlētājs. Tad šodien pirmās līgas komandā debitēja uzreiz divi 2002.gadā dzimuši futbolisti - Kaspars Anmanis un Rūdolfs Reingolcs. Visiem trīs puišiem šīs bija pirmās īstās ugunskristības, kuras visi izturēja godam. Pāreja no jaunatnes futbola uz pieaugušo futbolu ir grūta, tāpēc arī cenšamies saviem jauniešiem palīdzēt un dot iespēju sevi apliecināt, kā arī novērtēt savu varēšanu un arī savus trūkumus, jo šeit kļūdas nepiedos. Kopumā esmu apmierināts ar komandas spēli, ar rezultātu gan ne." Tā komandas treneris Andrejs Lapsa.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai savu skatītāju priekšā 30.septembrī, kad uz Tukumu brauks Staiceles Bebru komanda.