A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Trīs lietas - labas lietas.

 

06.08.

Vēju pilsētā Liepājā, trīs dienu garumā norisinājās tradicionālās bērnu futbola sacensības Dobrecova Cup 2017. Šajā nedēļas nogalē U - 10 un U - 11 vecuma grupā. Un trešo reizi pēc kārtas, Dobrecova Cup U - 10 (2007.gads) vecuma grupā ceļo uz Tukumu!!!
24.komandu konkurencē, apakšgrupu spēlēs FK Tukums 2000 jaunie spēlētāji ar 4 - 0pārspēja FK Minsk ( BLR) vienaudžus, ar 4 - 1 JDFS Alberts (melnie), ar 10 - 0 sagrāva FK Atmosfera 2 (LIT), 3 - 1 FC Academ un 4 - 0 FA Rēzekne vienaudžus. 1/4 (izslēgšanas spēlēs ) ar 4 - 0 nekādas cerības FK Atmosfera (LIT). Pusfinālā ar tādu pašu rezultātu 4 - 0 pārspēti FM Klaipeda, un finālā ar 3 - 1 pārspēti JDFS Alberts (oranžā) komanda. 
U - 11 (2006.dz g.) arī 24 komandu konkurencē, apakšgrupu cīņās slēdza divus bezvārtu mierizlīgumus pa 0 - 0 ar Ventspils OC un FK Spartaks Jūrmala , kā arī uzvarēja ar 3 - 1 SK Kangaroos, ar 2 - 0 FK Liepāja (Sarkanie), ar 1 - 0 FK Gintaras (LIT). Šāds panākums ļāva nodrošināt uzvaru apakšgrupā, un cīnīties tālāk. Diemžēl izslēgšanas spēlēm tukumniekiem spēki bija palikuši mazāk, un piedzīvota sāpīga neveiksme 0 - 5 pret JFA Jelgava, Pēdējā spēlē ar 2 - 0 pārspēti JDFS Alberts vienaudži, un izcīnīta septītā vieta. Jautājām trenerim Sergejam, kā vērtē parādīto sniegumu: " Par 2006.gadu jāsāk ar to, ka liels paldies visiem čaļiem par ieguldīto darbu un parādīto sniegumu šajā turnīrā. Lai arī komanda uz Liepāju neaizbrauca optimālākajā sastāvā, visi cīnījās godam, cik spēka, un šī bija tā reize, kad tuvākie rezervisti parādīja sevi no labākās puses, vēlreiz paldies visiem čaļiem, liekas ka treniņos ieguldītais darbs lēni, bet nes kārotos augļus. Par 2007. gadu, viss ir labi, uzvarējām, bet jāturpina strādāt, jo konkurenti neguļ, un arī cītīgi trenējās. Visi čaļi malači, paldies".