A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Rakstura uzvara.

03.06.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā, FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja komanda.lv 1 līgas čempionāta spēli, uzņemot RTU/"Skonto Academy", abas komandas turnīra tabulā atradās blakus.

Spēles sākumā , kaut arī nedaudz, bet spēles grožus vairāk turēt savās rokās gribēja mājnieki. Pēc vienas no pretinieku kļūdām laukuma malā, ātrā uzbrukumā un ar skaistām piespēlēm līdz sitienam tika izvests Dmitrijs Novgorodskis, kurš sita nekļūdīgi. Šāds rezultāts saglabājās līdz otrā puslaika vidum, jo viesu spiediens tikai pieauga, un arī nedaudz loģiski bija zaudētie vārti. Ja citi būtu salūzuši, tad tukumniekus zaudētie vārti saniknoja. Spēles 82.minūtē pēc labas piespēles skaists vārtu guvums Raivim Vītolniekam, punktu spēlei pielika atkal Dmitrijs Novgorodskis, kas guva savus otros vārtus spēlē.

"Raksturs, komandas raksturs un individuālā meistarība deva mums šo uzvaru. Pratām izturēt pretinieku spiedienu, un guvām svarīgus vārtus spēles beigās, tas arī bija galvenais. Gribētu uzteikt šodienas uzbrukuma līniju, paldies par lielisku spēli, priekšējā līnija padarīja lielisku darbu, ne tikai guva skaistus vārtus, bet arī izdarīja lielu melnā darba apjomu. Paldies visiem", pēc spēles komandas galvenais treneris A.Lapsa.

Apsveicam ar skaistu, un tik svarīgo panākumu.