A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Bez šaubām!!

28.05.

Vakar, kārtējo komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, kad uzņēma viesus no Smiltenes.

ŠĪ bija mūsu komandas pirmā spēle pilsētas stadionā šosezon, un debija izdevās pārliecinoša. Jau spēles 17 minūtē tablo vēstīja 2 - 0 tukumnieku labā, un ja skatīties pēc spēles, arī puslaika 3 - 0 pilnībā atbilda spēles gaitai. Pirmajā puslaikā tukumnieku vārtsargam tikai vienreiz nopietni bija nepieciešams iesaistīties spēlē. Otrais puslaiks aizritēja līdzīgi, viesi neko nespēja izveidot, tukumnieki guva vēl vienus vārtus, un neizmantoja vēl kaudzi ar izdevībām.

"Protams 4 - 0 ir labs rezultāts, bet nepatika spēles baigu daļa, kad atļāvāmies vaļības laukumā un spēlētāji nesekoja spēles plānam. Labi nospēlējām pirmo pus stundu, un tad, kad spēle jau bija "uztaisīta", tad sākām improvizēt, kas ir slikti. Noskatīšos video, tad analizēšu un iespējams būs kādas smagākas pārrunas ar tiem, kas atļāvās vaļības otrajā puslaikā"., tā komandas galvenais treneris A.Lapsa pēc pārliecinošās uzvaras.

Nākamo mājas spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs jau 3.jūnijā, kad Tukumā viesosies RTU FC/Skonto Academy.