A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Futbola diena 2017 pulcē vairāk par 500 bērniem.

17.05.

Kā jau katru pavasari, kad tuvojas vasara, FK Tukums 2000 rīko pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem Futbola dienu - dienu, kad aicina mazos sportot gribētājus ciemos. Šogad futbola dienā piedalījās visas Tukuma novada pirmsskolas izglītības iestādes kurās ir 5-6 gadīgo bērnu grupas, kā arī mūsu draugi no Smārdes un Lapmežciema izglītības iestādēm.

Kā katru gadu, viss varēja sākties tikai pēc tam, kad katrs mazais ķipars guvis vārtus. Tālākās stafetes un rotaļas, šķēršļu labirints, virves vilkšana un, protams, saldais ēdiens- futbola spēle. Visas nodarbības mazajiem vadīja FK Tukums 2000 kluba vecākie audzēkņi un treneri, ar kuriem mazie sapratās ļoti labi. Protams, nedrošākos ciemiņus iedrošināja ciemos atnākušie Tīģerēns un lācēns Vinnijs Pūks, kā arī divi nebēdņi Minjoni.

Pēc sportošanas bērnus sagaidīja Valsts Policijas pārstāvji, kuriem līdzi atnākuši bija policists Bebrs un policists Runcis Renārs, kā arī VUGD glābēji. Bērniem tika dota iespēja apskatīt šo dienestu auto, kā arī glābēju ekipējumu un aprīkojumu. Protams, liela daļa no viņiem uzreiz vēlējās kļūt par policistiem un glābējiem.

Noslēgumā, lai atjaunotu iztērētos spēkus, bērni saņēma gardās balvas - spēka kliņģerus un gardo jogurta dzērienu no futbola dienas lieldraugiem - "Baltais". No futbola kluba katra pirmsskolas iestāde saņēma futbola bumbu, kura nākamgad būs jāuzrāda, lai tā būtu krietni nospēlēta.

FK Tukums 2000 izsaka lielu paldies visiem, kas palīdzēja mums šai jaukajā dienā radīt prieku mūsu visjaukākajiem - mūsu bērniem!