FK Tukums 2000 Alytus futbola festivālā.

15.05.

FK Tukums 2000 U - 9 komanda piedalījās Alytus futbola festivālā Alytus pilsētā Lietuvā. Pirmajā dienā apakšgrupu cīņās bija trīs spēles: pirmajās pēlē tukumniekiar 4 - 2 uzvarēja Ažuolas, otrajā ar 3 - 0 pārspēti Vilniaus FM , arī noslēdzošajā dienas spēlē uzvara, šoreiz pret mājniekiem Alytaus SRC 4 - 1. Ar nepacietību sagaidīta otrā diena un cīņas par vietām. Satraukums bija manāms gan puišos, gan līdzjutējos - vecākos. Nezinu vai tas bija par labu tukumniekiem, bet laiks bija ļoti silts. Pirmā spēle pret Marijampole FM, kur pārliecinoši svinēta uzvara ar 9 - 1. Pusfinālā, pret viesiem no Polijas - Wigry, šī spēle paņēma daudz spēku, bet tomēr puiši turējās un prata izcīnīt uzvaru ar 4 - 2, dzirdēts, ka mammas pat teikušas, ka puiši cīnās kā "monstri". Finālā pret FM Žalgirietis, tukumnieki izskatījās saguruši, jo karstums bija neciešams. Pirmais puslaiks pa nullēm, diemžēl pēdējās trīs minūtēs zaudēti vārti, kas nozīmēja izcīnītu otro vietu. Sarūgtinājuma asaras, mazas traumas un nespēks, puiši bija vīlušies, bet tas veido komandas raksturu un apziņu, ka treniņos jāstrādā cītīgāk un ar lielāku pašatdevi. Vecāki arī mazliet saskumuši par otro vietu bet toties priecīgi un lepni par parādīto cīņassparu. Medaļas un kauss par otro vietu, papildus labākā aizsarga nominācija tukumniekam Renardam Kokarītim. Un arī otrā vieta visām kaismīgajām līdzjutējām mammām bija lieliska dāvana Mātes dienā!