U10 komandai otrā vieta Telms kausā.

13.04.

Šajā nedēļas nogalē notika Telms kausa izcīņa U10 vecuma grupā. Divu dienu garumā tika aizvadītas daudzas lieliskas futbola spēles. FK Tukuma 2000 zēni cīnījās lieliski, neskatoties uz ļoti spēcīgo turnīra dalībnieku sastāvu. Tā, ar rezultātu 4-0, tika pārspēta JDFS Alberts vienība, ar 2-0 pārspēta Jūrmalas komanda, ar 1-0 izcīnīta grūta uzvara pret Liepājas SSS komandas zēniem. Ar titulētākajiem turnīra viesiem no Kijevas, slēgts draudzīgs neizšķirta rezultāts 0-0. Līdz ar to FK Tukums 2000 izcīnīja pirmo vietu savā apakšgrupā un tiesības cīnīties par pirmo vietu turnīrā pret otras apakšgrupas spēcīgāko vienību šajā turnīrā - Skonto. Finālspēles raksturs un spriedze atbilda spēles svarīgumam: Skonto zēni pirmā puslaika sākumā nonāca vadībā un spēja to noturēt līdz otrā puslaika pēdējām minūtēm, kad daudzie tukumnieku mēģinājumi atspēlēties vainagojās ar vārtu guvumu. Pēcspēles sitienos veiksmīgāki izrādījās viesi no Rīgas, kuri arī izcīnīja Telms kausu, pārspējot FK Tukums 2000 U10 zēnus. Trešo vietu izcīnīja viesi no Ukrainas - Dinamo Kiev.