A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

MOSP CUP 2017.

02.05.

    Piedzīvojot zaudējumu pirmajā spēlē un pēc tam izcīnot deviņas uzvaras, tāds ir FK Tukums 2000 U-11 puišu /2006.g.dz./ sniegums MOSP CUP 2017 turnīrā, kurš norisinājās Polijas pilsētā Belostokā no 28 - 30.aprīlim. Jāmin arī to, ka komandai palīdzēja trīs puiši no U-10 Tukuma komandas.

       Dalību turnīrā bija pieteikuši klubi no Latvijas (4), Lietuvas (7), Krievijas (2), Baltkrievijas (1) un Polijas (22). Kopumā 36.komandas, kuras bija sadalītas 6 apakšgrupās. FK Tukums 2000 puiši bija ielozēti B.grupā. futbolam neatbilstošā laukumā un ļoti sliktajos laika apstākļos, turnīru uz dabīgā zālāja uzsāka pret komandu no Krievijas SDJUSSHOR Yellow, kaut arī spēlē bīstamu momentu vairāk bija FK Tukums 2000 puišiem, beigās nācās samierināties ar 0 - 2 zaudējumu. Turpinājumā tika uzvarēti MOSP CZARNI (PL) ar 5 - 0, ŁKS ŁOMŻA (PL)  ar 5 - 0, GÒRNIK ŁĘCZNA (PL) ar 2 - 1 un dienas noslēgumā BALTAI Klaipeda Blue (LT) ar 3 - 1. Lai arī dienas pēdējās spēlēs tika izcīnītas drošas uzvaras, lietum pieņemoties spēkā puišiem arvien grūtāk bija demonstrēt skaistu futbolu, jo uz dubļainā un peļķēm piemirkušā laukuma vairāk nācās cīnīties ar slikto laukuma segumu. Grupā ar 1 punktiem.tika izcīnīta 2.vieta.

       Turnīra nolikums paredzēja, ka katru grupu pirmo trīs vietu ieguvēji izkļūst no grupas un turpinājumā cīnīsies par 1-18.vietu, veidojot trīs jaunas grupas. Ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, B.grupu pirmajām trijām komandām pievienojās trīs stiprākās E grupas komandas, izveidojot jaunu grupu. 29.aprīlī aizvadot jau 30.min. garas izslēgšanas spēles, - FK Tukums 2000 puiši pārliecinoši uzvarēja visās dienas trijās spēlēs, vispirms ar 3 - 0 tika uzvarēta WIGRY SUWAŁKI (PL) komanda, tad ar 7 - 0 AUDRA WILNO (LT) un ar 4 - 0 NIEMEN GRODNO (BY), kuri dienu iepriekš ieņēma 1.vietu E.grupā. Noslēdzoties šīs grupas spēlēm FK Tukums 2000 bija sakrājuši 12 punktus, bet SDJUSSHOR Yellow 13 punktus, Nolikums paredzēja, ka par turnīra uzvarētāju cinīsies tikai šo trīs grupu 1 vietu ieguvēji, tātad lai cīnītos par uzvaru visā turnīrā pietrūka viens punkts.

      Turnīra pēdējā dienā, 30.aprīlī, tika izspēlētas spēles pa vietām, un Tukuma puiši kaut arī zināja, ka necīnās par godalgotām vietām, cīņā pa 4.vietu turnīrā turpināja cīnīties, izcīnot uzvaras pret FK Rēzekni ar 5 - 1, un ar 2 - 1 pret MOSIR MINSK MAZ. (PL), galarezultātā izcīnot 4.vietu 36 komandu turnīrā. Kopumā FK Tukums 2000 puiši 10 spēlēs guva 36 vārtus, kas bija otrs labābākais uzbrukums no visām komandām, bet ielaida 6 vārtus, kas arī bija viens no labākajiem rādītājiem turnīrā.

       Apbalvošanas ceremonija sākās ar to, ka organizatori nosauca "ALL STAR" sastāvu, kurā tika iekļauts FK Tukums 2000 spēlētājs Helvijs Joksts /#10/, bet par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Roberts Kukulis /#8/, kā arī visu komandu kapteiņi saņēma piemiņas kausus no organizatoriem.

            Paldies puišiem un trenerim S. Kovaļovam par skaistajām spēlēm, un vecākiem par lielisko atbalstu komandai visa turnīra gaitā.