A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pirmie trīs šosezon.

29.04.

Savus pirmos trīs punktus vienā spēle, tātad uzvaru, izcīnīja komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēlē FK Tukums 2000 / TSS. Šī izcīnītā uzvara ir īpaša, jo visas spēles laikā tika vākti ziedojumi FK Tukums 2000 spēlētājam Kristapam Dembovskim, kuru piemeklējusi smaga slimība.

Ar pašu spēles sākumu tukumnieki droši kontrolēja spēles gaitu, un tā apliecinājums bija pirmajā puslaikā gūtie trīs bezatbildes vārti. Var būt, ka slikto laika apstākļu dēļ, var būt ka pašpaļāvības dēļ, otrajā puslaikā spēle sagriezās pavisam ne tāda kā vēlējās mājnieki. Saņemts otrs brīdinājums, visai diskutablā pārkāpumā, papildus 11 m soda sitiens, un palikšana mazākumā. Lai arī vārti tika zaudēti, tukumnieki viesu spiedienu uzturēja, un vēl vairāk, viņi centās gūt ceturtos vārtus. Lai arī tas neizdevās, domājams, ka daudzie sanākušie skatītāji, ar spēli bija apmierināti. Pirmie trīs punkti vienā spēlē šosezon izcīnīti.

Kā jau ziņots iepriekš, ar šo spēli FK Tukums 2000 / TSS vēlējās palīdzēt savam kluba biedram Kristapam. FK Tukums 2000 izsaka lielu paldies par jūsu izrādīto atbalstu Kristapam tik grūtā brīdī, ar šo vienu spēli mēs kopējiem spēkiem Kristapa ārstēšanai saziedojām 1686,82 EUR.

FK Tukums 2000 izsaka pateicību Preiļu BJSS komandas spēlētājiem par izrādīto solidaritāti ziedojot. FK Tukums 2000 tāpat vēlētos pateikties tiem, bez kuriem mums nebūtu izdevies tik daudz palīdzēt Kristapam.

Paldies veikalam komanda.lv, paldies Sia "Advertex", paldies kafejnīcai "Miķelītis", paldies Gatim Dzeguzem, paldies Intaram Miķelsonam, paldies Didzim Cinovskim, paldies Verneram Akimovam, paldies FK Tukums 2000 jauniešiem, kas palīdzēja šo labdarības spēli aizvadīt.

 

Savu nākamo spēli pirmās līgas čempionātā FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīs 6.maijā, kad Tukumā viesosies Grobiņas SC, spēles sākums 15.00.