A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

BFK Salaspils Lieldienu kauss 2017 ceļo uz Tukumu.

23.04.

22.aprīlī Salaspils futbola stadionā norisinājās starptautisks ikgadējs futbola turnīrs ar nosaukumu "BFK Salaspils Lieldienu kauss", kur dalību bez stipriem pašmāju klubiem bija pieteikuši viesu klubi no Lietuvas un Igaunijas.

Turnīrā kopā piedalījās 12 komandas, un arī FK Tukums 2000 zēni startēja ar divām /2006.g.dz./ zēnu komandām. Organizatori komandas bija sadalījuši 3 apakšgrupās.

Šoreiz nosacīti spēcīgākā no Tukuma komandām startēja kā FK Tukums 2000 - 2, un tika iedalīta B apakšgrupā, kur spītējot sliktajiem laika apstākļiem, kad saule mijās ar lietu un sniegu, visu dienu pūšot brāzmainam vējam, bet tāds jau ir futbols, visiem laika apstākļi vienādi. Vispirms tukumniekiem pretī stājās BFA Vilnius -1 kurus mūsējie pārspēja ar 2:0, tad ar 7:0 tika sagrauta JFA Jelgava - 2 komanda, un pēdējā grupas spēlē, izraujot uzvaru mača pēdējās sekundēs, ar 3:2 tika uzvarēti FK Spartaks. Tukuma zēni grupā izcīnot visas uzvaras ieņēma 1.vietu.

FK Tukums 2000 -1 zēni startēja A apakšgrupā, kur turnīru sāka ar zaudējumu 0:1 pret FM Fortuna /LT/, turpinājumā ar 0:2 piekāpās FS Salaspils un ar 1:0 uzvarētja Academ FC -2. Grupā ieņemot trešo vietu un turnīra turpinājumā cīnoties pa 7.vietu nākamo spēli aizvadīja pret FK Spartaks, kurai līdzīgā spēlē piekāpās ar 1:2, bet pēdējā spēlē tika izcīnīta skaista uzvara pret Saldus SS ar 1:0.

Spēcīgākie klubi, kuri vēl nebija zaudējuši, cīnījās pa galveno balvu. Vispirms FK Tukums 2000 zēni ar 1:0 uzvarēja mājiniekus FS Salaspils un tad ar tādu pašu rezultātu 1:0 tika uzvarēta JFA Jelgava -1 komanda.

Turnīrā izcīnot visas uzvaras tukumnieki izcīnīja galveno balvu - BFK Salaspils Lieldienu kausu 2017.

Paldies komandu spēlētājiem par cīņassparu un parādīto pašatdevi.