Karuselis iegriezts!

15.04.

Šodien tika iegriezts lielais futbola karuselis, kurš griezīsies visu vasaru un beigsies tikai pašās oktobra beigās.

FK Tukums 2000 / TSS jaunajā sezonā pirmo spēli aizvadīja savā laukumā, šoreiz, kamēr nav labvēlīgi laika apstākļi, mākslīgā seguma laukumā Pauzera pļavās. Šodien ciemos FK Ogre, komanda kura veikusi vērienīgas sastāva izmaiņas salīdzinot ar pagājušā gada sastāvu, tukumniekiem sastāvs iepriekšējais, protams pastiprināts ar pašmāju spēlētājiem kas atgriezušies kaut uz brīdi palīdzēt savai dzimtajai komandai.

Jau ar spēles sākumu laukumā bija divu, līdzvērtīgu komandu cīņa, lai gan līdz īstai bīstamībai nenonāca. Puslaika izskaņā tukumnieki nokļuva iedzinējos. Otrais puslaiks aizritēja ar ievērojamu mājinieku teritoriālo pārsvaru, kas likumsakarīgi noslēdzās ar vārtiem, soda laukumā tika kavēts tukumnieku pussargs, sodu realizēja Rinalds Kalnciems. spēles izskaņā komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem, bet vārtus gūt neizdevās. Sezonas pirmajā spēlē neizšķirts 1 - 1.

"Labi ka nezaudējām, kontrolējam bumbu un spēli, bet nevedas ar vārtu gūšanu. Itkā momentus spējam izveidot, bet kaut kas pietrūkst uzbrukuma noslēdzošajā fāzē. Strādāsim.Protams pretinieku komandā bija gana tehniski un labi spēlētāji, šī komanda daudziem vēl sajauks galvas. Apsveicu visus futbola draugus ar pirmās līgas sezonas sākumu, cerams neliksim Jums garlaikoties, un cerams sagādāsim prieku ar mūsu spēli." tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc sezonas pirmās spēles.