A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 10 plosās Daugavpilī.

15.04.

Sākoties ceturtdien, Daugavpilī norisinājās "DAUGAVPILS CUP - 2017 U - 11" vecuma grupā. FK Tukums 2000 uz turnīru devās ar U - 10 komandu, tātad ar gadu jaunākiem futbolistiem, kas savu prasmi jau pierādījuši daudzos turnīros spēlējot pret gadu vecākiem zēniem. 

Kopumā turnīrā piedalījās 13 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās, un finālos apakšgrupu vietu ieguvēji ar otras grupas attiecīgo komandu cīnījās par vietām. Apakšgrupu spēlēs FK Tukums 2000 ar 9 - 0 sagrāva BFC Daugavpils-2, ar 6 - 2 Riga FC/ŠFS, ar 13 - 0 FK Vitebsk-2 (BLR), ar 6 - 1 Dinamo Rīga-1, un ar 8 - 0 Baltika Kaliningrad (RUS), noslēgumā ar 5 - 0 Jēkabpils SS. Izcīnīta pārliecinoša uzvara grupā, vārtu attiecība 47 - 3, un lielajā finālā pretī vietējā BFC Daugavpils-1. Liela cīņa gan finālā neiznāca, jo tukumnieki droši kontrolēja spēles gaitu, un svinēja uzvaru spēlē ar 3 - 0, tādejādi izcīnot "DAUGAVPILS CUP - 2017" spēlējot pret gadu vecākiem zēniem. Par visa turnīra labāko bombardieri tika nominēts Roberts Kukulis.
"Jā, uzvarējām turnīru, fināls sanāca vieglāks kā gaidījām, ja rezultāts būtu 6 - 0 arī tas atbilstu spēles gaitai. Paldies visiem komandas zēniem, jo vieni jau redz tikai iesistos vērtus,bet jāskatās jau arī uz maz ielaistajiem, un tas ir visas komandas nopelns. Tiešām, šoreiz visi cīnījās godam, protams komandas līderi bija uzdevumu augstumos, Robis sita iekšā, Helvijs izdarīja milzīgu darba apjomu, un pārējie cīnījās ka lauvas. Paldies čaļiem" tā komandas treneris Sergejs Kovaļovs atceļā no tālās Daugavpils.
Apsveicam komandas spēlētājus un treneri par lielisko sasniegumu, paldies vecākiem un līdzjutējiem par FK "Tukums 2000" krāsu pacelšanu virs stadiona.

Pārējie rezultāti šeit.