A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Tukuma Pavasara kauss 2017 U-11 /2006.g.dz./

04.04.

1. un 2. aprīlī Tukumā, Pauzera pļavās norisinājās Tukuma Pavasara kauss 2017 U - 11 vecuma grupā. Pirmajā apakšgrupu spēlē FK Tukums 2000 zēniem grupā pretī stājās vienaudži no JDFS Alberts, kaut arī visa spēle noritēja ar laukuma saimnieku pārsvaru, kā arī rezultāts par to liecināja 1:0 zaļās formās spēlējošo zēnu labā, tomēr finālsvilpei atskanot rezultāts bija mainījies uz nelabvēlīgo 1 - 2, viesu labā. Tas nozīmēja, ka lai turpinātu cīņu par medaļām, atlikušās grupu spēles vairs nedrīkstēja zaudēt punktus. Nākamie pretinieki bija viesi no Lietuvas SM Kedainiai, kurus tukumnieki uzvarēja ar 4 - 0 ,un grupas pēdējā spēlē ar 2 - 0 tika uzvarēti Saldus SS vienaudži. Grupā izcīnīta otrā vieta.

B apakšgrupā Tukuma SS komandai pretiniekos bija ielozēti FC Dziugas /LT/ diemžēl zaudējums ar 0 - 1, pret FK Spartaks/JSS ar 1 - 4 un pret FA Ventspils zaudējums ar 0 - 2. Grupā ieņemta 4.vvieta.

Svētdienā tika aizvadīti pusfināli un fināli. Vispirms FK Tukums 2000 tikās ar B apakšgrupas uzvarētājiem FK Spartaks/JSS, kuri tika uzvarēti ar 3 - 0, un lielajā finālā pretī stājās savas grupas uzvarētāji JDFS Alberts. Šoreiz tukumnieki kļūdas nepieļāva, un nekāda lielā spēkošanās nesanāca, pretinieki tika sagrauti ar 5 - 0.

Tukuma Pavasara kauss 2017 U-11 vecuma grupā palika FK Tukums 2000 īpašumā.

Apsveicam komandas treneri S.Kovaļovu un komandas spēlētājus ar izcīnīto uzvaru.