A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 12 Ziemas kauss paliek Tukumā.

12.03.

Šodien, visas dienas garumā, Tukuma pilsētas mākslīgā seguma laukumā, notika Tukuma ziemas kausa izcīņa futbolā U – 12 ( 2005 dz.g) vecuma grupā. FK Tukums 2000 tika pārstāvēts ar divām komandām. U – 12 komanda un U – 11 komanda, kurā spēlēja arī trīs U – 10 vecuma spēlētāji.

Mūsu jaunākā komanda U – 11, apakšgrupu cīņās, līdzīgās spēlēs ar 0 – 1 piekāpās FJA Jelgava komandas zēniem. Arī otrajā spēlē, cienīgs zaudējums nākamajiem finālistiem SK Super Nova komandas spēlētājiem 1 – 2. Pēdējā apakšgrupas spēlē tukumnieki “atvērās”, un ar 5 – 0 apspēlēja FK Spartaks Jūrmala. Cīņā par 5 – 8 vietām, ar 2 – 0 uzvarēta FA Ventspils komanda, un vēlreiz, šoreiz 5 – 1 sagrauti FK Spartaks Jūrmala komandas spēlētāji.

Apakšgrupu cīņās FK Tukums 2000 U – 12 komanda ar 8 – 0 sagrāva AFA Olaine vienaudžus, ar 3 – 1 tika pieveikti Rīgas FS komandas vienaudži, un tika slēgts mierizlīgums 1 – 1 ar FA Ventspils komandas spēlētājiem. Ar izcīnītajiem 7 punktiem tukumnieki ieņēma pirmo vietu grupā, un pusfinālā bija jātiekas ar JFA Jelgava. Lai arī spēles pārsvars piederēja tukumniekiem, bumba spītīgi negribēja atrast ceļu vārtos. Vienus vārtus tomēr gūt izdevās, ar ko pietika lai nodrošinātu cīņu finālā, kur pretī stājās SK Super Nova. Līdzīgā un aizraujošā spēlē uzvarētāju noskaidrot neizdevās 1 – 1. Pēcspēles sitienos mazliet aukstasinīgāki izrādījās tukumnieki, kas ar 3 – 2 izcīnīja uzvaru un ieguva “Tukuma Ziemas kausu 2017”.

Apsveicam komandas spēlētājus, trenerus un visus līdzjutējus ar lielisko panākumu.