A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pārliecinoši!!!

12.03.

 

Vakar Olainē, tika aizvadītas otrā sabraukuma spēles LFF  Zemgales reģiona telpu futbola čempionātā U – 7 vecuma grupā. (2010.dz.g.) A grupā . Kā jau minējām, FK Tukums 2000 šajā čempionātā piedalās ar divām komandām, un rezultāti ir ļoti iepriecinoši. FK Tukums 2000 – 1 savus kluba biedrus pārspēja ar 6 – 0, ar nepieklājīgo 10 – 0 tika pārspēti FK Spartaks - 1 vienaudži, ar 4 – 1 uzvarēti AFA Olaine zēnu, un ar 5 – 0 FK Spartaks – 2. Uzvarot abu sabraukumu visās spēlēs, 53 reizes sarūgtinot pretinieku vārtsargus, un paši ielaižot tikai trīs vārtus, izcīnīta uzvara.

Sīvu cīņu par otro vietu aizvadīja tukumnieku otrā komanda, kura pēc pirmā sabraukuma spēlēm bija trešajā vietā. Bez jau savstarpējās spēles viņi spēlēja neizšķirti 3 – 3 ar AFA Olaine vienaudžiem, ar 6 – 1 uzvarēja FK Sprtaks – 1 komandas spēlētājus, un ar tiešajiem konkurentiem par otro vietu, bija pārāki ar 5 – 3 pār FK Spartaks – 2 zēniem. Godam izcīnīta otrā vieta.

Apsveicam komandas spēlētājus un treneri ar parādīto labo sniegumu LFF  Zemgales reģiona telpu futbola čempionātā U – 7 vecuma grupā.