A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Lieliskas cīņas "Riga cup".

06.03.

Pagājušās nedēļas nogalē, Rīgā, Skonto hallē, norisinājās starptautiskais bērnu futbola turnīrs "Riga cup", šoreiz U - 11 vecuma grupā. Dažādu apstākļu un sakritību dēļ, FK Tukums 2000 atsaucoties organizatoru uzaicinājumam, turnīrā piedalījās ar U - 10 komandu, tātad gadu jaunākiem spēlētājiem.

Apakšgrupu cīņas tika uzsāktas ar kaujiniecisku 1 - 1 pret Zenit сдюсшор(RUS), pēc tam piedzīvots nepatīkams zaudējums ar 1 - 2 pret KuPS(FIN). Apakšgrupas pēdējā spēlē ar 7 - 2 tika pārspēti HJK(FIN) komandas spēlētāji. Šāds sniegums jaunajiem tukumniekiem nedeva iespēju turpināt cīņu par medaļās, toties turpinājumā jaunie tukumnieki apliecināja savu varēšanu, un cīņā par  5 - 8 vietu izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras. Ar  7 - 0 sagrauta EPS (FIN) komanda, un cīņā par piekto vietu nekādas cerības HJK(FIN).

Atzīmēšanas vērts ir fakts, ka turnīra galvenajā finālā tikās tukumnieku apakšgrupas divas komandas. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Zenit komandas spēlētāji, ar kuriem tukumnieki cīnījās neizšķirti.

Apsveicam komandas spēlētājus un trenerus ar lielisko panākumu.

Pārējo spēļu rezultāti šeit.