Īsti ziemīgs ziemas kauss.

05.03.

Šodien, kā jau divas iepriekšējās nedēļas nogales, mākslīgā seguma laukumā Pauzera pļavā snorisinājās "Ziemas kausa" izcīņa futbolā. Šoreiz kārta U - 14 komandām samērot spēkus pirms gaidāmās sezonas.

FK Tukums 2000 zēni turnīru iesāka pārliecinoši, jau pēc pirmā nospēlētā puslaika drošais 3 - 0. Pēc pārtraukuma pievienojuši vēl vienus vārtus, viņi saviem vienaudžiem no Rīgas FS cerības nedeva. Otrajā spēlē, FK Dinamo Rīga komandas puiši izrādījās pārāki ar 2 - 0. No tukumnieku skata punkta šo varētu saukt par neizmantoto iespēju spēli.

Cīņā par vietām, spēlē par trešo vietu, tukumnieki bija drošā vadībā pat ar 4 - 1. Spēles izskaņa gan padevās nedaudz nervoza, jo viesi vienus vārtus atguva, un neatlaidīgi centās gūt vēl kādus, bet tukumnieku aizsardzība noturējās, un spēles gala iznākums 4 - 2 pārspēti JFA Jelgava vienaudži.

Tukuma ZIemas kausu savā īpašumā izcīnīja FK Dinamo Rīga komanda, kas skaistā finālspēlē pārspēja AFA Olaine komandu.