A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Mājup no Minskas ar medaļām.

No 16. - 18. februārim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā norisinājās starptautisks futbola turnīrs “Наше будущее” (Mūsu nākotne) U - 12 un U - 11 vecuma grupās. FK Tukums 2000 tika pārstāvēts ar trīs komandām, Artjoma Grudcina trenētā U - 12 komanda un divas Sergeja Kovaļova trenētās komandas U - 11 vecuma grupās, uzreiz gan jāatzīmē, ka vienā no komandām spēlēja tikai 2007.g dzimušie U - 10, tātad gadu jaunāki futbolisti.

Mūsu U 12 komanda apakšgrupu spēlēs ar 1 - 0 pārspējaСДЮШОР-1 Мозырь, ar 3 - 0 uzvarēti tika uzvarēta Nikolaja Muraško futbola skolas audzēkņi. Pēdējā apakšgrupu spēlē ar 1 - 0 uzvarēta Smena komanda, un izcīnīta pirmā vieta grupā. 1/4 finālā ar pārliecinošu 5 - 1 tika uzvarēta СДЮШОР-1 Мозырь komanda. Pusfinālā tukumnieku uzvaras gājiemu pārtrauca FK Minsk komanda, rezultāts 1 - 3. Mazajā finālā, cīņā par bronzas medaļām, spēles pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots 0 - 0, pēcspēles sitienos FK Tukums 2000 komandas futbolisti bija pārāki ar rezultātu 3 - 2.

U - 11 vecuma grupā FK Tukums 2000 šoreiz netika pārstāvēts ar spēcīgāko sastāvu, tāpēc varbūt arī rezultāti nav tik svarīgi, kā svarīgs ir fakts, ka komandā spēlēs piedalījās visi tie spēlētāji, kas dažādu iemeslu pēc negūst tik lielu spēļu praksi vietējā čempionātā. Visi jaunie futbolisti, kas devās uz Minsku ieguva neatsveramu pieredzi un spēļu praksi, un varēja salīdzināt savas spējas ar kaimiņvalstu vienaudžiem. Tā apakšgrupā ar pieklājīgo 0 - 1 zaudējums pret Спартак (Старый Оскол), Стрела (Псков) arī bija pārāki ar 0 - 1, un ar tādu pašu 0 - 1, tika atzīts spēcīgās FK Minsk - 2 komandas pārākums. Spēlēs par vietām atkal 0 - 1 pret ДЮСШ-2 Борисов, tad uzvara ar 1 - 0 pret Tорпедо-БелАЗ, un pēdējā spēlē zaudējums 0 - 2 Заря (Курск).

FK Tukums 2000 U - 10 komanda, kas spēlēja šajā U - 11 turnīrā, vietējos futbola speciālistos izraisīja milzīgu neizpratni un apbrīnu, jo parādītais cīņasspars un spēles kvalitāte laukumā ne velti tika atalgota ar uzvarām. Apakšgrupu spēlēs FK Tukums 2000 ar 3 - 1 pārspēja Заря (Курск) komandu, ar 4 - 0 sagrāva Шинник vienaudžus, un noslēdzošajā spēlē nespēja atrast pretargumentus pret FK Minsk - 2, rezultāts 1 - 5. 1/4 finālā pret ДЮСШ-6 Белгород spēles noslēgums 0 - 0, pēcspēles sitienos tukumnieki uzvar 4 - 3. Pusfinālā Pret FK Minsk atkal 0 - 0, un atkal tukumnieki labāki pēcspēles sitienos 2 - 0. Finālā gadu jaunākajiem tukumniekiem atkal tikšanās ar FK Minsk - 2 komandu, līdzīgā cīņā diemžēl zaudējums 1 - 2, toties kopumā izcīnītā otrā vieta ir lielisks panākums, ņemot vērā faktu, ka šajā komandā spēlēja gadu jaunāki futbolisti.

Apsveicam trenerus, komandu spēlētājus un viņu atbalstītājus ar lieliskajiem sasniegumiem futbolā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā!