A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Rosīga gatavošanās sezonai.

12.12.

Neskatoties uz to, ka laika apstākļi ir āra futbolam nelabvēlīgi, īpaši ja to vēlas spēlēt vieni no jaunākajiem FK Tukums 2000 kluba biedriem, tad glābiņš ir jāmeklē iekštelpās.

Tā arī pagājušās nedēļas nogalē darīja U - 7 ( 2009.g.dz.) komanda. 

Dzintara līgas turnīru ietvaros vieni no jaunākajiem komandas spēlētājiem, šajā sadraudzības turnīrā piedalījās ar divām komandām.

Un tā FK Tukums 2000 / TSS - 1 spēlēja 0 - 0 ar Daugavpils vienaudžiem,  ar 2 - 0 pārspēja  Dinamo/Purvciems ( vārtu guvēji Dāvids Lauvro, Alekss Vanags), ar tādu pašu 2 - 0  uzvarēja Dinamo/OSC (vārtu guvēji Dāvids Lauvro, Alekss Vanags), ar 2 - 1 pārspēja  FK Babīte (vārtu guvēji Dāvids Lauvro, Alekss Vanags) un ar 3 - 0 dienvidu kaimiņus FK Ateitis (vārtu guvēji Dāvids Lauvro, Alekss Vanags, Edgars Jānis Pētersons).

FK Tukums 2000 / TSS - 2 piekāpās Daugavpiliešiem ar 0 - 3, arī neveiksme pret FK Babīte 1 - 3 (vārtus guva Emīls Šīmanis), toties pārliecinoši pieveica Dinamo/Pļavnieki 3 - 0 ( vārtu guvēji Rauls Mockus, Valters Važa, Gustavs Miķelsons), slēdza mierizlīgumu 1 - 1 ar Dinamo/Pārdaugava 1-1 (vārtus guva Gustavs Miķelsons) un ar 1 - 0 pārspēti MLKF Viktorija ( vārtus guva Valters Važa) vienaudžus.

Apsveicam komandas spēlētājus un treneri ar izcīnītajiem panākumiem.