A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara "Ateitis Cup"

04.12. Trīs dienu garumā, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās starptautiskas futbola turnīrs Ateitis Cup U - 9 (2007.g.dz.) vecuma grupā. Šajā vecuma grupā uz turnīru bija ieradušās 32 komandas no astoņām valstīm, gan klubi ar nezināmiem nosaukumiem, gan arī klubi ar pasaules vārdu - piemēram “Juventus” Torino (Italy).

Apakšgrupu spēlēs FK Tukums 2000 jaunie futbolisti ar 11 - 2 pārspēja FM “Vilnius” (Lithuania) komandas zēnus, ar nepieklājīgo 18 - 0 sagrāva “Zalgirietis” Vilnius (Lithuania) vienaudžus un ar 8 - 0 nekādas cerības netika dota grupas otrās vietas ieguvējai “Baltika” Kaliningrad (Russia).

Ceturtdaļfinālā ar 6 - 1 tika pieveikti “Smena” Minsk (Belarus) jaunie futbolisti, pusfinālā ar 3 - 1 uzvarēti FK “Minsk” (Belarus) vienaudži, un ceļazīme uz turnīra svarīgāko spēli rokā. Lielajā finālā FK Tukums 2000 jaunos futbolistus gaidīja IF „Brommapojkarna“ (Sweden) pārbaudījums, jāsaka jau uzreiz, nekāda pārbaudījuma nebija 6 - 1 pārliecinoša tukumnieku uzvara un zelta medaļas izcīnītas.

Pie individuālām balvām tika uzreiz divi FK Tukums 2000 spēlētāji: Endijs Belouss labākais vārtsargs, un Roberts Kukulis labākais uzbrucējs.

"Pārguruši bet laimīgi", tā komandas spēlētāju panākumus trīs dienu garumā raksturoja viņu treneris Sergejs Kovaļovs.

Apsveicam komandas spēlētājus un viņu treneri Sergeju Kovaļovu ar izcīnīto lielisko sasniegumu, un sakām lielu paldies jauno spēlētāju vecākiem par bērnu izvēles lielisko atbalstīšanu.